Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvennél a barátnődnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvennél a barátnődnek egy 69000 forintos télikabátot?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 21:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Nema
2019. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
igen
2019. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert már kitavaszodott...
2019. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Clay Morrow ***** válasza:
45%
Magamnak sem, nem hogy neki.
2019. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%

Nem, dolgozik, van fizetése, vegye szépen meg.


Én nem veszek magamnak olyan kabàtot, pedig jól keresek...

2019. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 peca1000 ***** válasza:
63%

Nem, mert agyoncsapna a feleségem, ha kiderülne, hogy van barátnőm.


Már ha lenne barátnőm :)

2019. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

Magamnak se veszek nemhogy másnak:D

Az is teljesen jó minőségű ami harmad ennyibe kerül.

2019. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%

Miért venném meg? Gondolom nincs jövedelme, azért szorul rá a te pénzedre, ráadásul ez egy drága kkabát, hiába márkás stb. Csak egy téli kabát. Gondolom most jött pénz, új vállalkozás vagy ilyesmit sejtek, fiatalok is lehettek. Küld el dolgozni, és meglátjuk a saját pénzéből megvenné e.

De tényleg : miért te vennéd meg neki?

2019. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Ha Novoszibirszkbe költöznénk, akkor igen. ❄
2019. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

Persze, a felesegemnek pl en fizetem a legtobb ruhajat es sokkal tobbe kerulnek mint az altalad vazolt osszeg. Ez szamomra termeszetes, habar jol keres, de en igy nottem fel, igy neveltek, ezt lattam otthon. Masreszt megegedhetjuk magunknak, habar volt amikor megkerdeztem h a Canada Goose teli kabat az muszaj plusz 15 fokban?


O pedig a szokasos logikatlansagaval ravagta, h igen de szerintem elfelejtette hogy nem az Antarktiszon satrazunk. Papucs nem vagyok, o is gazdag csaladbol jott, nalunk ez igy alakulf. Hozzateszem, hogy en is megveszem magamnak a markas holmit mert szeretem a minoseget es van ugy hogy o allit haza buszken hogy eppen mit is vett nekem.


Masoknak nemikepp furcsa hogy erre egy egesz szobat fenntart csak maganak de amikor a szuleinel lakott ez akkor is igy volt, sot anyamnak is kulon szobaja volt a ruhainak/cipoinek. Sztem ez a nokkel jar. ( vagy csak azokkal akikbe en futok bele )


Tudom, hogy elkenyeztetem de most megis kit kenyeztessen az ember ha nem azt akit szeret?

2019. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!