Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más férfi is ennyit telefonál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is ennyit telefonál, ír az anyukájával?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt. 3 hónapja költözött hozzám. Azóta mindennap ír, hívja az anyja. Ha párom elfoglalt és mondja az anyjának, hogy nem ér rá, megsértődik, hogy miért rázza le. Ezzel kezdődik a reggel és záródik az este. Nem egy alap beszélgetés van köztük, hogy mi történt aznap, vagy hogy van a másik. Hanem semmitmondó, tényleg a semmiről történő beszélgetés, hülyéskedés. Műtötték a párom és ki volt akadva, hogy utána hozzám jön haza és nem hozzá, mert ő nem szereti ha nincs mellette ha ilyen történik.

Vagy például nyaralni voltunk és alig értünk oda a szállodába, már videózta és küldte az anyjának a szállást.

Nagyon jól elvagyunk a párommal, sose szerettem ennyire senkit, mint őt. Nem nevettem, viccelődtem senkivel ennyit, mint vele.

23/F a párom.



nov. 30. 11:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%

A párod váljon le az anyjáról; mondja meg neki, hogy a semmitmondó beszélgetéseknek nincs értelme. Ha az anyja megsértődik, ez van. Egyke a fiú?

Normálisan ennyi idős emberek nem beszélnek minden nap a semmiről a rokonaikkal.


A szavazásnak nincs értelme.

nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
49%

Helikopter szülőnek hívják az ilyet.

Túlszereti és próbálja magához láncolni, nehezen viseli hogy a gyereke felnőtt lett, benne még a gyerek kép él.


Sok boldogságot nektek, anyuka majd megszokja. Ha látja hogy jól bánsz vele és elnyered anyuka bizalmát talán nem fog aggódni de ehhez is idő kell.

nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%

Más férfi is, igen. Sok a diszfunkcionális család. Azok nem is lesznek sokáig együtt a partnerrel, csak ha nyél a partner.

Mi a kérdésed?

nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
*nyel
nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem egyke. Van egy öccse, illetve nővére akinek már babája is van.

Régen páromnak ezért volt rossz az anyjával a kapcsolata, mert mindig az öccsével volt kivételezve.

Én úgy gondolom, hogy szeret engem az anyukája és örült mikor össze jöttünk.

nov. 30. 12:03
 6/27 A kérdező kommentje:
Az a kérdésem, hogy mennyire normális ez?
nov. 30. 12:04
 7/27 A kérdező kommentje:
Azon is meglepődött az anyuka, hogy a mi lakásunkat nevezte otthonnak a párom, nem ahol az anyjával laktak.
nov. 30. 12:05
 8/27 anonim válasza:
63%

Szerintem normális.

A baj akkor kezdődne ha az anyuka folyamatosan nálatok lógna és nem hagyna élni titeket.

nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Ritkán vagyunk otthon. Mindig dolgozunk, csak aludni járunk haza általában. Szóval erre sok esély nincs.

De már páromnak felajánlotta, hogy adja oda a kulcsot és kitakarít.

nov. 30. 12:12
 10/27 anonim válasza:
Én a költözésre szavaztam.
nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!