Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állítsam le a barátnõm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le a barátnõm apját? Mivel még nem vettem el, azt hajtogatja, hogy õ a “ház ura”, ezért a lányának szót kell fogadnia?

Figyelt kérdés

Nem utál engem. Rengeteg dologba engem avat be, amibe a lányát kéne, amikor erre célzok, azt mondja, õ nõ, vele ilyeneket nem oszt meg (egy rosszindulatúbb férfi simán kisemmizhetné õket).

A barátnõm diplomás, dolgozik, de az apja számlájára megy a pénz, mert a nõk nem tudnak bánni a pénzzel. Az autó is az õ nevén van, mert õ a férfi. Ha összeházasodnánk, mindenbe résztulajdont akar nekem adni, hogy hozzáférjek és tudjam kezelni.


dec. 3. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Vedd el a csajt, és költözzetek...mondjuk 2000 kr.-re! Új-zéland gyönyörű ebben az évszakban.
dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Hány éves?

A szülőket sok esetben még akkor is nehéz leszerelni, ha a gyerekük külön lakik. Akár egyedül, akár párral.

Példa erre ez az oldal.

dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

De ez a csavar. Ha elveszem, békén fogja hagyni, mert már lesz egy férfi, aki vigyáz rá.


25 éves. Lakott külön, de ott is õ tárgyalt a tulajjal, nem azért, mert õ nem tudott volna, ha nélküle volt lebeszélve, akkor balhézott, hogy “adják meg neki a tiszteletet”.

dec. 3. 19:26
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

3: Pedig ez az ő harca.

Az élet más területein is szüksége van arra az erőre, amire az apjával szemben.


"Hogyan állítsam le a barátnõm apját?"

Nem a te dolgod!


"azt hajtogatja, hogy õ a “ház ura”"

Te is ott laksz?

dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, a barátnődet ez az egész nem zavarja? Ha az kell vedd el, és költözzetek nagyon messze. És minden legyen az ő nevén ami az övé.
dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"A barátnõm diplomás, dolgozik, de az apja számlájára megy a pénz, mert a nõk nem tudnak bánni a pénzzel."

Hát pedig ezt 1,5 óra ügyintézéssel megoldhatná a barátnőd, hogy ne így legyen.

Sőt, ha KP-ben kéri a fizetését, akkor 5 perc alatt, mert még számlát sem kell nyitnia.

Anyukája, nagymamája van neki?

dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Van. Mindenkinek a pénzét õ kezeli (pedig az anyja pénzügyes vagy mi). A cafeteriát dugdossa elõle.


Szerintem ott mindenkinek át van mosva az agya, de nagyon nagy köztük a korkülönbség.

dec. 3. 19:35
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Csak a te jó szándékodban bízhat szegény lány, menekítsd ki onnan.
dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem neked kell megoldanod, hanem a lányának!
dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Szép mese :D
dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!