Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemet idegesíti a bénázás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet idegesíti a bénázásom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom megítélni, hogy valóban béna vagyok-e vagy sem, talán nem is ez az egész lényege.


Vannak dolgok, amiket elrontok és ilyenkor a férjem kiakad rám, bunkón beszél velem. Változtatnék, de egyszerűen nem tudom, hogy a bénaságomon hogy tudnék. Én csak élem az életem, csinálom a dolgaimat a képességeimhez mérten, de ez nem mindig ér fel az ő elvásáraihoz. Autóvezetéstől elkezdve a hétköznapi kis dolgokon keresztül.


dec. 7. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjed idióta, ha azt hiszi, hogy a kritizálással segít. Nekem melóhelyen volt olyan kolléga, aki új volt és valamit nem tudott. Én megmutattam neki, a többi meg csak leszólogatta. Érdekes, hogy a srác azóta belejött a szakmába,csak rá kellett szánni pár órát.
dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hiába mutat meg valamit, utána úgyis mindig lesz más, amit nem jól csinálok. Legutóbb például nem csavartam jól rá a kupakot egy tartályra és a tartalma befolyt az autóba olyan helyekre is, ahonnan ki sem lehet törölni. És nagyon büdös.
dec. 7. 13:50
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak dolgok, amiket elrontok és ilyenkor a férjem kiakad rám, bunkón beszél velem."

Mindenki elront néha valamit, ő is. A bunkó beszéd nem elfogadható.

dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mindenki elront dolgokat. Nekem múltkor a párom a benzineskannát folyatta ki a kocsiba. Nem direkt csinálta, miért balhézzak érte?

Nincs olyan elrontott dolog ami nem hozható helyre.

dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Örülj neki, hogy van férjed. Én is béna vagyok, semmihez se értek és senkim sincs. Szörnyen magányos vagyok, te legalább nem.
dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mindenki elront dolgokat, engem nem zavar, amiket teszek. Őt viszont igen és emiatt feszült lesz.

Amúgy örülök, hogy van nekem, csak az az érzésem, hogy nem vagyok elég ügyes neki és emiatt problémák merülnek fel a kapcsolatunkban.

dec. 7. 14:13
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Férjed, azaz nem egy pár hetes kapcsolat, hanem pontosan tudta milyen vagy és te is azt, hogy milyen ő.


Bárki elronthat valamit, de őszintén mit segít, ha ezek után leordítod a fejét? Helyedben nem hagynám, hogy így beszéljenek velem, hanem már első alkalommal nagyon határozottan elmondtam volna, hogy velem így nem beszél és ha házasság előtt csinálja, nem lett volna házasság.


Másik oldalról te is tudtad, milyen a férjed, indulatember, aki nehezen képes fékezni magát, ennek tudatában házasodtál. Érdemes lenne eldöntened, hogy képes vagy életed végéig eltűrni, avagy sok neked.

dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Minél többször hallod, hogy béna vagy, annál inkább az is leszel. Ez egy ördögi kör. Tessék szépen leállítani mr. Tökéletest. Jó lenne, ha mielőbb ki mernél állni magadért. Jelenleg bántalmazó kapcsolatban élsz.
dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tudni miért idegesíti fel ha te rontassz el valamit?
dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Ne bénázz annyit, állj ki magádért és ha akkor is bunkó váljatok el.
dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!