Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tapasztalt sofőrnél is előford...

Tapasztalt sofőrnél is előfordulhatnak bénázások, vagy az ilyen alkalmatlan a vezetésre?

Figyelt kérdés
Nemrég történt, hogy beültem a párom mellé, aki amúgy sok éve vezet. Nem volt még balesete, és vezetett már buszt is. Viszont multkor volt egy bénázása, nem nyomta ki teljesen a kuplongot, éa reccsenő hangot adott ki a váltó. Annyit mondott rá, hogy "hupsz de szerencsétlen vagyok". Veletek is van ilyen?
2023. okt. 26. 11:26
 1/7 anonim válasza:
100%
Megesik, hogy a csiga elesik
2023. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megbotlasz az utcán, akkor alkalmatlan vagy a sétálásra?
2023. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
100 ezer kilométert mentem ugyanazzal a kocsival èltem vele külföldön is meg mindenfele mentem vele tèlen nyáron éjszaka nappal, fáradtan, kipihenten.Persze,hogy előfordul.Ilyen technikai is vagy,hogy picit meghúzod vagy sàvtèvesztès (erre nagyon figyelek) vagy a kijàratot eltévesztettem autópályán vagy nem sikerül rögtön beállni.Ritkàn de ezek előfordultak.Az ördög sose alszik
2023. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy előfordulnak.


Ismerősöm 35 éve vezet, ebben a 35 évben volt 12 év mentőgépkocsivezető, 15 év kamion, illetve ezek mellett rally versenyeken vesz részt.


A hétvégén egy egyszerű tolatás közben lefulladt...

Szóval simán.

2023. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pillanatnyi kihagyás, fáradtság. Simán lehet.
2023. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen időnként mindenkivel előfordul. Ugyanúgy, mint az, hogy elindulásnál lefullad a motor. Aki ebből azt gondolja, hogy az illető alkalmatlan a vezetésre, az nagyon ostoba.
2023. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, hiába vezet sok éve, ha egyszer (1x) is előfordul, hogy nem nyomja be tövig a kuplungot, az vegytiszta bizonyítéka az alkalmatlanságának. A helyi rendőrkapitányásgnál lehet formanyomtatványt kérni, amivel kérelmezheted a jogosítványa bevonását.
2023. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!