Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudott eljönni ertem ezért utalt pénzt taxira?

Figyelt kérdés
Megkértem a páromat eljönne e értem miután vegzek a kozmetikusnál erre rávagta neki dolga van oldjam meg vagy hivjak taxit es nem sokra rá utalt egy 10-est...mit reagalnal ilyen helyzetben? Mondhatta volna szepen is ne haragudj de ma nrm tudok erted elmenni nem kertem volna,hogy kuldjon emiatt penzt...
dec. 7. 18:11
1 2
 1/11 Kitana. ***** válasza:
66%
Gondolom már unja, hogy mindenhova érted kell mennie, mintha az általános iskolás gyereke lennél. Ettől függetlenül persze meg lehet ezt normálisan is mondani, hogy menj haza egyedül, mint egy normális felnőtt.
dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Negyedévente talán 1x kérdezem meg eljönne e értem....
dec. 7. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
mennyire elege lehet a palinak XDDD
dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Hogy jutottál oda a kozmetikushoz? Gondolom ugyanúgy haza is lehet jutni.

Zavaró tud lenni ha valaki épp valamit csinál, dolga van erre meg felhivja a párja, úgymond leakasztja a szögről, mert jaj, végeztem a kozmetikusnál, hagyjál ott csapot papot és gyere értem. Persze ha nem kéred gyakran akkor megtehető de talán jobb lenne ha előre megbeszélnéd vele, hogy mész és el tudna e jönni majd érted kb ekkor vagy akkor. Mert akkor számít rá és nem a semmiből jön a kérés, hogy ugorjon mert te végeztél. Ettől függetlenül én gyakran elmegyek a páromért ide oda, nem érzem tehernek de el tudom képzelni, hogy olykor az tud lenni.

dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Első 4 válaszoló. Nem arról szól a kérdés hogy ki honnan tud avagy nem tud hazamenni. Ti komolyan elfogadnátok ha a párotok nem csak szimplán nemet mondana egy ilyen kérésre (nem megy, x dolgom van, messze vagyok, ittam egy sört stb.) hanem hisztizne és megalázóan pénzt küldene? Komolyan???
dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Legalabb penzt ad ha mar mas bem mukodik nalatok.. te sem a kedvessege miatt vagy vele.
dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Most ezt tényleg tré hogy kozmetikushoz eljutsz ukrajnán keresztul is ha kell de haza meg nem?

Nem csoda hogy eldurrant az agya.

dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Negyedévente egyszer persze. A többi esetben meg ő olyan hülye, hogy hoz-visz kocsival, gondolom én. Bocsi, de nekem az a tapasztalatom, hogy ez elvárás, és akkor még a költségekbe sem ad bele a nő. Nyilván ha tényleg egy-egy alkalomról van szó, még az is rendben van hogy a férfi állja a költséget, de ha rendszeresen a nő miatt kell autóval menni, akkor bizony legalább az üzemanyag költségbe szálljon be! Természetesen ebben is biztosan van mindenféle nő is és férfi is. Gondolom le leszek pontozva. Nem baj, akkor is ez a véleményem. Ja és az mondjuk nem derül ki a kérdésből hogy, csak akkor szóltál mikor haza akartál jutni vagy előtte egy-két nappal ezt jelezted Neki?
dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy férfiként én is egyszer felajánlottam a taxit, nem megy, megy tömegközlekedéssel. Utána sértődés lett, hogy miért nem szálltam fel tömegközlekedésre. Szerintem ez csak felesleges hiszti volt. Hálisten azóta már ex.
dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De a kérdező párja sem a kérdező kedvessége miatt van a kérdezővel.
dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!