Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem nem kíván engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem kíván engem mióta megszültem?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem még nem sikerült leadnom 1kgot sem ezelőtt nagyon nagy nemi vágya volt a férjemnek de csak akkor van szex ha én akarom ő sose kezdeményez nem vallja be nekem sokszor kérdeztem,hogy zavarja e őt a külsőm és mindig azt mondja nem csak bekèpzelem magamnak,de akkor nem értem miért van ez.

dec. 8. 16:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Már nem nő vagy a szemében hanem anya.
dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem boztos hogy csak a tested miatt. Sokat hiztál? Apás szülés volt?
dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Apás szülés volt?
dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
A pasik márcsak ilyenek. Felcsinálnak vkit aztán menekülnek.
dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%

Megvesztél??? Egyszer már megkívánt, és látod mi lett belőle.



Komolyan, mikor tanuljátok meg ti nők, hogy a férfinek nem kell baba, sem anya? SZERETŐ + CSELÉD + SZEXHÁZIÁLLAT kell nekik. Minden másra ott az anyjuk és a haverjuk.

dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Már lehet mást dug. Bocsi de sokszor tényleg ez van.
dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos a legtöbb házasság tönkremegy a gyerek miatt, ez az egyik oka. Már nem a nőt látja benned akivel jókat szexel, nyal, beleélvez, hanem az anyát. Vannak ilyen pasik, te pont kifogtál egyet. Sajnos ez van. Valószínű már rég kezelget valaki mást. De még találhatsz mást, viszont tanulj ebből és ne szülj többet, mert nagy eséllyel ugyanígy fogsz járni.
dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem a gyerek miatt hanem a pasik miatt megy tönkre.
dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Benn volt a szülésnél?
dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nagyon gyakori. Sírnak, hogy ők gyereket akarnak, de ami a gyerekkel jár, a terhesség test változása, a szülés, és a gyerekkel járó nehézség már nem kell. Sajnos sok férfi nem nő fel a feladathoz.
dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!