Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni akkor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor, ha egy hosszú párkapcsolatban mindkét fél régóta csak gyűjtögeti és hordozza magával a sérelmeit?

Figyelt kérdés
Kihatással van a mindennapokra, fagyos a hangulat, régóta, hosszú hónapok óta. Megbeszélésre nincs mód, mert a párom képtelen az érzéseiről beszélni. Mondtam, hogy menjünk parterapiara, de arra sem hajlandó. Mindketten tele vagyunk sok hülye apró serelemmel, ami részéről nincs kibeszelve, én meg probalnek beszélni róla, de az is csak vitába fullad, meg azt mondja, hogy állandóan csak problemazom. A szex is egyre csak csökken. megcsalás egyik oldalról sincs. Menthető ez még?
dec. 9. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ha senmire se hajlandó.
dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Házasság előtti parterapia full felesleges. Az is csak arra jó olyankor, hogy mentsék a menthetőt. Szerintem ez kuka.
dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi nem vagyunk házasok, mert szerintem az csak formalitás. Viszont olyan régóta együtt vagyunk, hogy akár házasok is lehetnénk (15 éve).
dec. 9. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahol nincs szeretet az lesz ilyen.
dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha azt játszanátok hogy mindig az egyikőtök kimegy a pusztába, és világgá üvölti a fájdalmát? Minden sérelmet, és akkor ki is lenne adva. És nem kéne párterapeuta, nem lenne kínos senkinek, hiszen nem hallaná senki más. Ja kihalt helyen kell világgá üvölteni persze ez alap.
dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terápia, ha mindketten meg akarjátok menteni. Meg kell tanulnotok kommunikálni, ebben tud segíteni. Ha a másik még a probléma létezését is tagadja, akkor viszont nincs mit tenni. Esetleg ultimátum, hogy vagy elmentek és dolgoztok rajta, vagy továbbállsz, mert egyikőtök sem érdemel boldogtalanságot a hátralévő életére.
dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, 15 évről van szó, az más, bocsi. Akkor érdemes lenne a terápia.
dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!