Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit teszel ha nem érted a párod ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel ha nem érted a párod ?

Figyelt kérdés
Hiába beszéltek róla akkor sem sikerül megértésedet őt.
dec. 11. 07:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%

"akkor sem sikerül megértésedet őt"


Nem a párodban van a hiba.

Próbálj értelmes mondatokban beszélni, úgy több esélyed van, hogy megért.

dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Erősen függ attól, hogy MIT nem értek vele kapcsolatban. Ha valami olyan dolgot, ami számomra kritikus fontosságú (pl. pénzügyek kezelése, gyerekvállalás vagy -nevelés kérdése, politikai nézetekben durva ellentét stb.) akkor előbb-utóbb elválnak útjaink, mert ezekben általában nem lehet (értelmes) kompromisszumot kötni.


Ha valami kisebb, konkrét dolog, akkor megint attól függ, rám mennyire van hatással - minél kevésbé, annál kevésbé zavar. Eddig ezekben a dolgokban ("nem értem miért így csinálod ezt") mindig sikerült kompromisszumot kötni, olyan megoldást találni, hogy ő csinálhassa úgy, ahogy szerinte jó, engem meg ne zavarjon, vagy a legkevésbé zavarjon. És nem tévesztem szem elől, hogy nekem is vannak olyan dolgaim, amit meg ő nem ért (ő nem így csinálná, máshogy oldaná meg), de kompromisszumot köt ezekkel kapcsolatban rám való tekintettel.

dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!