Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kérdez tőlem ilyeneket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdez tőlem ilyeneket?

Figyelt kérdés
A barátom jól keres a munkahelyén. Nem fogom az összeget leírni, mert nem is az a lényeg. De mikor a fizetést megkapja, mindig megkérdezi, hogy én mikor fogok valaha is ennyi pénzt keresni? Én kevesebbet kapok ki.
dec. 11. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Mert bunkó. És le akar uralni.
dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%
Azért, mert elege van abból, hogy eltart téged pl.
dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Mert aki nálam többet keres, az automatikusan eltart engem?

Nem tudtam.

dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Naaaaaagyon büszke magára. Túlságosan is. (Rád meg nem.)
dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ez kicsit olyan, mintha lenézne.
dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát a szerénység nem az erőssége ezek szerint.
dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Grizesteszta ***** válasza:
28%

#2:A párom többet keres, mint én, tutira eltart? Akkor is, ha külön kasszán vagyunk ÉS majdnem havi 1 M a megtakarításom ÉS az én havi nettóm közelebb van a 2M-hoz , mint az 1 M-hoz? ( OK, az övé 2.)


Még egy utolsó kérdés: Te tényleg ilyen egysíkú vagy vagy csak megjátszod magad, hogy hergelhess?


( ezer éve volt itt valaki, aki pont ennyire bugyután és prosztó módon osztotta az észt szintén valami anyagiakkal kapcsolatos kérdés alatt. Aztán valahogy magán beszélgetésbe bonyolódtunk, és kiderült, hogy egy egyébként 'normális' fazon, de ide jön szívatni a többieket és kiengedni magából az állatot. Magánban kiderült, hogy ő is infós, mint én, és az is , hogy én itthon keresek annyit HO-ban, mint ő Németországban HO-ban. Szóval semmi oka nem volt annak, hogy 'lekezeljen', de amint ez kiderült, azonnal megszakította a szakmai beszélgetést is, mert nem volt képes az adott szituban normálisan reagálni, a legkisebb stressz is kihozta belőle itt a bunkót. )

dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

Most miért vagytok ennyire felháborodva? Egy példa volt. Ti miért veszitek Szentírásnak, hogy a kérdezőt nem tartja el? Lehet más oka is. Írjam ugyanazt, hogy bunkó, lenézi? Vele kellene elbeszélgetni, hogy miért kérdezi. Mi csak tippeket írhatunk.

Ha ti 100% biztosan írjatok, hogy köcsög, akkor más miért nem írhat le egy példát anélkül, hogy belé ne állnátok?

Le lettem pontozva és ennyi. Miért vesztek figyelembe ha úgyis hülyeségeket írtam?😂

dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Grizesteszta ***** válasza:
58%

#8: Gondolom, Te vagy a 2-es. Tudod, még az is lehet, hogy igazad van, DE.... az, aki ide kiír egy ilyen kérdést, az pszichésen cseppet érzékeny, az önbecsülése nem túl nagy, és nagyon megbántotta a párja. Na most ebbe a személybe neked azonnal, habozás nélkül bele kellett rúgnod. Ez a baj, ezért pontoznak le a többiek... ( én nem szoktam pontozni sose, de értem a logikájukat.)


Egyébként így nem lehetett volna? 'Lehet, hogy többet költesz, mint amennyit keresel és ezért érzékeny téma a fizetésetek?'

dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
Engem miért érdekeljen az ő érzelemvilága most úgy őszintén? Anonim oldalon vagyunk. Ne már, hogy még pátyolgassam a lelkét és kérdést tegyek fel neki FŐLEG azt tekintve, hogy ő csak elnagyázta a kérdést. Semmi lényeges információ nincs megosztva. Miért én kérdezzem meg, hogy külön vagy közös kasszán vannak, hogyan történik a kiadások fizetése, háztartás vagy bármi más ha ő lusta volt leírni? Ő vár el segítséget, akkor legyen olyan kedves, hogy írja le milyen életmódot folytatnak és majd akkor én is másképp állok a kérdéshez.
dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!