Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kérdez ilyeneket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdez ilyeneket egy sráctól a barátnőm?

Figyelt kérdés

5 éve együtt vagyok a barátnőmmel, egy ideje feltűnt, hogy folyamatosan beszélget egy sráccal, néha vannak napok/hetek, amikor nem vagy alig beszélnek, néha pedig folyamatosan.


Ameddig fürdött tegnap este a barátnőm valamennyit beleolvastam a levelezésbe, és olyanokat kérdezett a sráctól a barátnőm, hogy most van-e valakije, miért nincs, miért szakított az előző barátnőjével, van-e most valaki, akivel ismerkedik, vagy aki bejön neki.


Ezek nem túl indiszkrét kérdések? Egyáltalán miért érdekli ez a páromat?


2022. júl. 13. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ennek a kapcsolatnak nagyharang.
2022. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Volt köztük valaha valami, akár csak egyoldalú érzés valamelyik féltől? Nekem van olyan nő barátom akivel simán megbeszélek ilyesmit,DE sok sok éve ismerem,és soha fel sem merült a barátságunknál több. Akkor sem ha mindketten szólóban voltunk
2022. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A páromnak én vagyok az első barátja, a srácról nem tudok semmit.
2022. júl. 13. 11:33
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

" Ezek nem túl indiszkrét kérdések? Egyáltalán miért érdekli ez a páromat?"


Nők egyszerűen csak imádják a pletykákat. Asszony is állandóan ilyesmiken csámcsog, munkahelyen kolleginákkal, meg a tesójával a "celebvilágban" történt huzavonákról beszélnek folyton. Önmagában ez nem nagy cucc.

2022. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Hat nem tudom. Nekem nem fér bele egy felnőtt kapcsolatba az, hogy ellenkező nemű közeli barátja legyen a paromnak, ezzel ő is így van. Mi nem hiszünk a barátságban férfi és no között, haversag lehet meg társaságban okes, ha taliznak, de nagyon nem értékelném, ha állandóan egy másik novel beszélgetne.

Lehet, hogy mivel te vagy az első párja, kezd rájönni, hogy másra is kiváncsi még és nem akar komolyabban elkotelezodni veled.


24N

2022. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Én is szoktam ilyenekről beszélgetni 1-2 haverommal. Miért ne érdekelhetné? Mi indiszkrét van ebben?


Minek olvasol bele másvalaki beszélgetéseibe??

2022. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Nézetem szerint lehet, hogy ez csak puszta érdeklődés (amit aztán elmond olyannak, aki talán mindkettőt ismeri, de annak mindenképp elmondaná, aki ismeri a srácot.

Főleg női tulajdonság.

2022. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Mindig ilyenekkel kezdődik. Vicc.
2022. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy fiú ismerősöm (15 évvel fiatalabb nálam, ezért úgy nézek rá, mint az öcsémre) akit 10 éve ismerek, családi nehézségei voltak, emiatt kezdtünk el anno beszélgetni, segítettem neki lelkileg feldolgozni az anyja alkoholizmusát. Mikor a párommal megismerkedtem, meséltem neki erről a srácról és hogy tyúkanyóként egyengetem az életét. Mivel látta, hogy tényleg az ég világon semmi jelentősége ennek a dolognak, egyszerűen csak a szívemen viselem a srác életét, megnyugodott. Előtte ő is tartott attól, hogy ez hatással lesz a kapcsolatunkra, de én nem találkozgatok a sráccal, chaten is kb. kéthetente váltunk pár mondatot, mivel már rendeződött annyira az élete, hogy nem kell őt folyton pátyolgatni. Ma már szinte csak ő keres engem, időnként rám ír, hogy mi újság, hogy vagyunk és mesél a munkájáról. Az viszont valahogy sosem fordult meg a fejemben, hogy a lányokról kérdezgessem, nem rám tartozik, hogy kivel van együtt. Ha akar, mesél róla, de nem faggatom ilyesmiről.


Ettől függetlenül lehet, hogy tényleg csak érdeklődés szintjén kérdezgeti a barátnőd. Ha nem flörtölget vele és más, számodra furcsa dolgot nem tapasztaltál, akkor ebből még nem kell rögtön azt a következtetést levonni, hogy akar tőle valamit.


40/N

2022. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
:D itt a vége haverrrr. Legyél te is kétéltű ember!
2022. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!