Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a szülinapjára annak, aki nagyon csúnyán lejáratott, de a barátom egyik legjobb haverja?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor beszólt NEKEM

az edzés, stb volt a téma, én meg mondtam, látszik hogy hanyagolod, pocaks vagy

erre ő:

"azért ilyen nagy a hasam, ha előttem térdelsz, ne ázzál az esőben"

erre a barátom jót röhögve annyit felelt: "hát hadd ázzon ha-ha"

a barátom azt mondta, ő úgy értette, hogy általánosságban beszél a nőkről és nem rólam.

ezt azóta sem hiszem, de meg lett beszélve

és tudni kell ez a haverja, mindenkinek beszól, csak én ugye naív lány létemre nem tudtam lekezelni

ez szilveszterkor volt

azóta találkoztunk, normális volt velem, kínált üdítővel stb

erre ma közli a barátom, hogy holnap szülinapja lesz és meghívott.

én azt sem tudom, hogy a barátomat hívta e, vagy minket együtt. mert őnála ez sem egyértelmű.

de ha tegyük fel, minket hívott, most menjek vagy ne?

a barátomat egyáltalán nem érdekli, ha nem megyek,akkor ő megy nélkülem

mit tegyek?


2010. okt. 21. 16:33
 1/8 A kérdező kommentje:

most kaptam infot: mindkettőnket meghívott

nos???

2010. okt. 21. 16:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez egyáltalán nem volt bántó, miért ne mennél?
2010. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet én vagyok az éretlen, de én tuti jót röhögtem volna ezen. nem volt berúgva mikor ezt mondta? szerintem nem akart megsérteni, sőt lehet nem is emlékszik erre. nem kellett volna ennyire felvenned ezt. menj nyugodtan, ha beszól, akkor szólj vissza neki valami poénosat, mert szerintem ő is csak poénkodik.
2010. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

lehet ez nem bántó egy 20-on éves, bulis társaságban a csajoknak

de nálunk ez 25-28 éves létünkre (ő ráadásul gyerek mellett)ilyet mondjon nekem, szerintem igenis DURVA


de mind1. elmúlt.

a lényeg, mivel én nem találom fel vele magam, én nem megyek szívesen, de nem akarom hogy tüntetőleg tűnjön, ezért lehet mennem kellene a barátommal normálisan, majdcsak túlélem alapon.

Szóval ti ezt fel se vennétek

kíváncsi vagyok, van e olyan beszólás, amire megsértődnétek, ha erre nem?

szerintem ez mélységesen bántó volt!

2010. okt. 21. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetsz. Mondhatjuk, hogy Te szóltál be neki és ő kegyetlenül visszaadta. Ezen nem kell lesértődni. Felejtsd el a történetet ha látszólag neked ennyire rosszul esett, és legközelebb ne kritizáld (és mást sem) és akkor nem szól be. Ha ő nem haragszik rád, akkor neked sincs miért haragudnod rá, főleg hogy mindez lassan egy éve történt.
2010. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

oxi

akkor mindent leszámítva, most már csak annyi maradt, hogyan küzdjek meg azzal, hogy nem akarok menni, de jobb, ha megyek, tehát mennem kell.

kéne valami nyugtató, vagy doppingszer, vagy jókedv csináló, vagy túlélő felszerelés, vagy valakinek van használható ötlete, hogyan bírjam ki?

2010. okt. 21. 17:04
 7/8 anonim válasza:

Menj el, lazíts, próbáld jól érezni magad, tekints úgy az egészre, mint egy szokványos kimozdulás. És ki tudja, lehet, hogy a társaság is jó lesz.

Az viszont komolyan érdekel engem is, mi volt ebben a szövegben a bántó. Ártatlan poén az egész, ott helyben én is nevettem volna (így, olvasva csak mosolyogtam), összességében az jött le, csipkelődésre (ha annak szántad) csipkelődéssel felelt. Akkor meg?

2010. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szerintem ezzel azt mondta nekem, hogy "kapd be a f*om" csak kicsit körülírta

ebben semmi poén sincs nekem

2010. okt. 22. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!