Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutya miatt veszekszünk?

Figyelt kérdés
Hello! Egy 8 éve tartó kapcsolatban élek. Fél éve lett egy kiskutyánk, akit én akartam legfőképpen. Mióta van a kutya, sokkal több figyelmet kell fordítsak rá, nagyon virgonc, sok az energiája, sose fárad el. Ha bármi probléma van: pl. bekap valamit az úton, amit nem lenne vagy helytelenül viselkedik, én vagyok a hibás. Kinek kellett a kutya? Hát persze, hogy nekem. A párom nem igazán vállal felelősséget, szerepet a kutyás sztoriba, így én kell mindent csináljak, ami a kutyát illeti. A főállásom mellett, egy újabbat is ki szeretnék próbálni, amit itthonról kellene végezzek, de ez azt jelentené, hogy a párom kellene vigyázzon a kutyára, mert én ügyfelekkel kellene kamerán beszélgessek. Úgy érzem túl sokat vállaltam magamra, a párom pedig nem támogat benne és emiatt rengeteget veszekszünk. A pénz amit szereznék, közös lenne, de úgy érzem a kutya miatt nem tudnám csinálni a munkát, mert rengeteg figyelmet igényel. Valaki valamilyen tanácsot tudna adni? Teljesen el vagyok keseredve. 27-L

dec. 13. 20:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
63%
Nem kellett volna kutya, én se segítenék neked körülötte semmibbrn hogyha nem akartam volna. Döntsd el, hogy kutya vagy a párod!
dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Te akartad a kutyát, akkor a te gondod. A párod nem akarta és még el is várod, hogy tapsoljon hozzá meg nevelje ő is. Ez nem fair.
dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%

"akit én akartam legfőképpen"


Na, hát itt van a kutya elásva... Ha élhetek ezzel a morbid metaforával.

dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
De akarta ő is, nagyon szereti, csak valahogy mindig oda lyukadunk ki, hogy az egész felelősség az enyém
dec. 13. 20:45
 5/36 anonim ***** válasza:
58%

Nem gondoltad talán, hogy majd helyetted törődik vele, amikor nem is szeretett volna kutyát, ugye?

A tiéd a kutyus, a te felelősséged minden csínyjával-bínyjával együtt.

dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Jó, elég! Köszönöm a válaszokat! :)

Többre nincs is szükségem!

dec. 13. 20:47
 7/36 A kérdező kommentje:
Hol olvastad, hogy nem szeretett volna kutyát?
dec. 13. 20:47
 8/36 anonim ***** válasza:
44%
4. Nőért sokmindent hajlandó lenyelni időnként az ember. Gondolom nagyon akartad azt a kutyát, ő meg nyelt egyet és belement.
dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem egy közös gyerek hanem egy kutya.


A helyébe engem sem érdekelne.

dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem fogalmazol konkrétan, tisztán? Így, ilyen esetben elárulok neked valamit: a te párod a közös gyermek születése után is rád hárítaná a felelősséget. Olyan típus, aki csak a könnyű feladatokat szereti, a nehezebbeket már nem. Ne szülj neki soha gyermeket!
dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!