Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő olyankor, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő olyankor, ha nem illik megütni nőt, s ő szándékosan arra játszik rá, hogy úgysem ütök?

Figyelt kérdés
dec. 13. 21:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Elhagyni!
dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%
Fejtsd ki az "arra játszik rá" kifejezést!
dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
Távozol és kidobod.
dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
11%

Engem nem érdekel megkűdeném úgy kettő sajtos tejfölös lángossal hogy megtanulja soha ne szórakozzon senkivel.

Mondjon mindenki amit akar, jobb ezeket a dolgokat az elején letisztázni.

dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%

Ha megütnéd, feljelentene.

Azért provokál, mert ki akar csinálni.


Ne add meg neki ezt az örömöt.

Rúgd ki.

dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
77%
A legegyszerűbb, össze szeded a cuccod és elmész amikor nincs ott, ha nagyon megy a hiszti meg bezárod magad egy szobába és telefonozol amíg lenyugszik…
dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
87%

"Mondjon mindenki amit akar, jobb ezeket a dolgokat az elején letisztázni."


Mucuka! AZ első ilyen után repülnél, utána meg rendősrési feljelentés lenne,

dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%

Nem illendő kiütni egy nőt, de szerintem egy férfit se. A konfliktusokat a munkahelyen, utcán, családba, stb. nem erőszakkal kellene szerintem intézni. Függetlenül attól, hogy nő vagy nem.


Nyilván ha valaki neked támad fizikailag az más, de csak azért mert valaki idegesít, "szándékosan arra játszik rá" hogy hátha lecsapod, az nem indok arra, hogy elvágd a torkát. Szerintem hanyagolni kell az illetőt, az a teendő.

dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
68%
Milyen férfias lehet a #6 válaszoló miközben beleragad egy nő hajába. Amúgy ezt melyik küzdősportban alkalmazzák? 😂
dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
28%
Én nőként nem értek egyet ezzel a nőt nem ütünk dologgal, hol van az a nagy híres egyenjogúság? Igenis van aki megérdemli. Ha meg nem akarod megtenni sétálj el onnan
dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!