Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 4 év után már nincs miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4 év után már nincs miről beszélgetni, mi a teendő, hogy ne laposodjon el a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Több komoly kapcsolatom volt már a 30 évem alatt és sajnos azt tapasztaltam 3-4 év környékén jön egy pont a kapcsolatokban, amikor már szinte semmit nem tudunk beszélgetni. Max ha történik valami és azt beszéljük ki egy fél órába és ennyi. Az a tipikus esti beszélgetések az ágyban megszűnnek mert inkább filmezünk, meg amugy se tudnánk miről beszélni.


Akik már 10 éve együtt vannak, és együtt élnek. Hogy oldják meg ezt a problémát? Én arra tudok gondolni hogy eddig olyan lányokkal voltam akikkel nem nagyon volt közös hobbink. Max az elején, de utánna az is egyre kevesebb lett. (Együtt gameltunk)


2023. ápr. 24. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
CSináljatok programokat, gyűjtsetek élményeket! Mivel szoktátok tölteni a szabadidőt, a hétvégéket? Ha minden nap, minden héten ugyanaz történik, akkor nem csoda, hogy nincs miről beszélgetni.
2023. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kellenek a közös célok, közös érdeklődés, közös hobbik, ha csak a hormonok tartottak össze akkor pár év után vége vagy végét járja a dolog.

A valóságban az ellentétek nem alkotnak jó párt!!

2023. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs életetek az baj
2023. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem érdekel a másik személyisége, kérdező?
2023. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De érdekel, csak már minden is tudok a másikról 4 év alatt
2023. ápr. 24. 14:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kellenek új élmények, új kihívások, programok. Együtt és külön is.
2023. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűek lehettek ha ennyi idő alatt semmi új nem derül ki egymásról
2023. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindent tudsz róla? Kétlem.

12 éve vagyok a párommal és tegnap este is olyan dolgokat tudtam meg róla, amit korábban még nem hallottam. Pedig régen is rengeteget beszélgettünk.. Ráadásul 17 évesen jöttünk össze, szóval azt sem mondhatom, hogy akkora életút lett volna a kapcsolat előtt, hogy mindenfélét megéltünk már volna.


Hogy miről beszéltünk pl tegnap este? Hááááát pl hogy kiskorában milyen érzései voltak egy dolog kapcsán, akkor hgoy tekintett rá, most hogy tekint rá és a jövőbeli közös terveinkbe ezeket hogy tudjuk implementálni. Mi az amit megtartanánk belőle, mi az amit másképpen csinálnánk. Pl gyereknevelés kapcsán (ami még a jövő dolga).


De hetente megyünk randizgatni. Nem a képernyőt bámuljuk, mert az nem program, hanem kimozdulunk. Igazából még a mozizás is job bprogram mint itthon megnézni valamit egyszerűen azért, mert előtte és utána is együtt vagyunk, lehet beszélgetni stb, míg egy itthon filmezés kb arra jó, hogy valaki bealudjon, a másik meg a mobilját nyomkodja:D

2023. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"már minden is tudok a másikról 4 év alatt"


Az teljességgel kizárt.

2023. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az a tipikus esti beszélgetések az ágyban megszűnnek mert inkább filmezünk, meg amugy se tudnánk miről beszélni."

olyan emberrel kell összejönni, aki nem csak zombul agyhalott módra, hanem vannak saját gondolatai, képes azokat bővíteni, formálni, érdeklődik az új dolgok iránt is, stb.

nekünk a filmezés pont hogy egy csomó új témát hoz. gondolatébresztő filmek egész tárháza adja magát, hogy megnézzétek.

2023. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!