Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítene titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítene titeket, ha a párotok túl sok dologban szeretne a “ti érdeketekben” kéretlen tanácsot adni, majd amikor finoman jeleznétek, hogy köszönitek, de elég felnőttek vagytok, megsértődne?

Figyelt kérdés
dec. 14. 05:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen. Ha vki azt erezteti hogy mindenhez hülye vagyok az nem építő hanem toxic mérgező romboló.
dec. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ja kontrollmániások így kezdik. Ők mindig csak jót akarnak, ne talákozz ezzel vagy azzal, ne ott parkolj, ne egyél sokat ebből, ne vegyél ezt vagy azt, stb stb. Azért sértődik meg, mert látja, hogy nem tud rád hatni. Az ilyen borzasztóan irritáló, majd azt veszed észre hogy titkolni fogsz előtte egy csomó mindent, hogy ne szóljon bele, ne adjal neki tamadasi feluletet. Nem fog leállni, mindig helyre akar rakni, mindennek úgy kell lenni ahogy ő akarja, persze" csak segítő szándékkal" a Te érdekedben.
dec. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Fordítsuk meg a kérdést, nekem volt barátnőm, akit kb 867382x megkértem, hogy ne csinálja azt a szobámban, amit csinál, mert kárt tesz vele.

Azért is csinálta.

És nem csak ezt, mást is, eleinte nem szóltam semmiért, de végül rájöttem, valami katt lehet nála, vagy ilyen örök lázadó "nekem ne mondja meg senki mit csináljak", gyakorlatilag olyan dolgai voltak, hogy azon se lepődtem volna már meg, ha leégeti a házam, mire hazaérek.

Ha valaki ennyire hülye, hogy nem látja be, miket csinál, ami káros, mert van egy ilyen kontrollfóbiája, és mindent annak vesz, az éljen egyedül valami odvas fában egy erdőben.

dec. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

3.ez ilyan dolog hogy exem mindig ramszolt hogy ne tegyem ablakpárkányra a poharam káveval met kibirul.

Elmkndanám hogy nálam a poharam szintén pl erkélypárkányon is van meg akarhova leteszem soha nem borult még ki.

Na nála viszont igen. Es lehetett a falat is ujrafesteni.


Hidd el hogy ez a habitus csak rombolni tud.


Vagy pl a kapukodomqt extrem gyorsan szoktam beütni mikor hazaérek. Viszont amikor mögöttem állt ez az exem állandoan elütöm..


Az ilyenektol jobb menekulni.

dec. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátom szeret mindenbe beleszólni, de nem csak nekem, mindenkinek. Rohadt rossz szokás.
dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Megmondtam, hogy nem kérek tanácsot, ne pofázzon bele. Nem sértődött meg...
dec. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
3as, ne fordítsd meg a kérdést, inkább azt lásd be, hogy bajod van a másikkal. Ez pedig nem az ő hibája. Mindenkinek vannak szokásai, megnyilvánulása ami valakinek esetleg nem tetszik. Amit valaki úgy gondolhat, hogy ezt nem kéne, másképp kéne. De mindenki egy szuverén lény, olyan amilyen, nyilván ha nem felel meg nem kötelező vele lenni. És igen, van olyan, hogy néha az ember rászól valakire valamiért ami tényleg nincsen rendben de ha valaki egyfolytában csak irányítgatni akar, mindent az ő elképzelése szerint kell látnom, tennem az már beteges. És ha a barátnőd 900 000 x kárt tett a szobában akkor téged nem értelek, hogy vele maradtál, vagy őt, hogy kibirta veled.
dec. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ember úgy érzi, hogy nem bíznak benne, és lett egy pót apukája vagy anyukája aki próbálja őt terelgetni mindig.🐰
dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kontrollmánia, nem túl szerencsés
dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Le szoktam még a mosolygásról vagy hogy nyitott legyek más emberekre, mert az zavarta, és egyből minden gyanús lett neki akire figyelmet fordítottam. Akkor volt elégedett, ha le voltam törve, depressziósan, olyankor mindig elkezdett poénkodni, teljesen kivirult, gondolom ilyenkor erősnek érezte magát. Nem mondom hogy tudatosan akart tönkre tenni, aki ilyen, még talán maga is elhiszi, hogy jó az amit csinál, mert mentális baja van.
dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!