Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek ilyen kritizáló a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek ilyen kritizáló a barátja/barátnője az a kapcsolatukban is kritizál mindent?

Figyelt kérdés

Egyik haverom mindent leszól. Úgy, hogy én igen jó haverja vagyok, de mindenért leolt. Hogy milyen zenét hallgatok, milyen filmeket nézek, milyen ruhát hordok. Ha valami nem

tetszik neki beszól, úgy, hogy nem kérdezted, csak mondja.


Ha megyünk valahova, ott is mondja nekem, hogy "nézd már azt a csajt! Hogy néz ki! Ez de ronda! Na az milyen ruhát hord már!"

Mindent leszól, ami neki nem tetszik, egész nap ezt hallgatom, ha vele találkozok.


Az ilyen emberek akik mindig mondják amit gondolnak, azok a kapcsolatukban is sértegetik a másikat?



2013. aug. 14. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
törd be a fejét, ha még egyszer beszól
2013. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mindenről meg van a véleményem és annak hangot is adok. Viszont én nem csak negatívan

Mondtad már ezt neki is?

2013. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, Ő kritizálni szeret negatívan.

Ha véleményt kell mondani, mindig mondom neki, hogy "majd te megmondod!" erre ő: "Majd én megmondom! Én megmondom!"

2013. aug. 14. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor beszélj a fejével, hogy ez nem állapot

Kérdezd meg tőle hogy miért csak a rosszat képes észrevenni

2013. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én is hajlamos vagyok erre, próbálom is visszaszorítani. Párommal is őszinte vagyok, ha valami nem tetszik, általában kimondom. De törekedek arra, hogy ne csak a negatívakat.


Az ilyenekkel érdemes beszélni, mert lehet észre sem veszi, milyen idegesítő ez. Nekem is szóltak, elgondolkodtam rajta, és beláttam, hogy ez így nem jó dolog.

2013. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!