Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátommal nincs sok közös élményünk?

Figyelt kérdés
Pedig már egy jó pár éve együtt vagyunk, de még sincs sok közös emlékünk. Sokszor még nem hogy nem akar menni velem sehova, hogy a közös élmények feldobják a kapcsolatunkat, de még ha nem is megyünk sehova akkor is unalmas vele minden.
dec. 16. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek vagy vele?
dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Jó, persze elmehettek ilyen gagyi drótsiklótúrára alibi-programként, de az kb. ugyanolyan szar, mint otthon, de legalább sokba kerül és idegesítő emberekkel vagy összezárva egy napig.
dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"unalmas vele minden"

Én is kérdezem, mint az 1-es: Akkor minek vagy vele?

dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele, mert még szeretem, és eleinte egyáltalán nem ilyen volt.
dec. 16. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

nem egymást keresitek ő bűnös abban, hogy másnak adja ki magát te pedig hogy húzod mind a kettőtök idejét, mert lehet ős is találna egy couchpotato csajt te pedig egy kellően aktív pasit.


szerintem el kéne kezdeni le építeni a kapcsolatot mert nem egymást keresítek.


tapasztalatból mondom.

dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"eleinte egyáltalán nem ilyen volt"

Most ilyen. Változtatni vagy váltani kell.

dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!