Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha unalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha unalmas a párkapcsolatom? Beszéltem erről a barátommal, de besértődött

Figyelt kérdés

Beszéltem már erről a barátommal, és kertelés nélkül elmondtam, hogy unalmasnak érzem a kapcsolatunkat, és ezen megsértődött. Egyébként nem élünk együtt egy héten találkozunk 1-2 nap.

Ha találkozunk is a szexen kívül mást nem is csinálunk egymással, valamikor néha hozzám bújik, de ez nekem kevés. A telefont nyomkodja, és a tv-t nézi, de egy filmet sem nézne meg velem, semmilyen játékot sem játszana velem, már előre félek attól, hogy a téli hónapok is milyen unalmasok lesznek így vele.

Nyáron voltunk 1-2 helyen, de nem nyaraltunk együtt még sosem, hiába 2 éve együtt vagyunk, pedig nekem jól esett volna kicsit távolabb lenni a szülőktől, csak mi ketten. Még csak strandolni sem voltunk soha.

De az az igazság, hogy még azt is unom, ha kimozdulunk már annyira látványosan nem élvez semmit, olyan, mintha csak a hobbija a pecázás érdekelné csak.


2023. szept. 5. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ezt már kérdezted nem?


Miért is vagy vele?

2023. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy mit kell tenned. Azt egy életre felejtsd el, hogy miattad megváltozik a személyisége. 2 opció maradt - vagy elfogadod, hogy ez van és kiéled a szociális/program igényeidet a barátaiddal, vagy szakítasz és legközelebb okosabban, több szempont alapján választasz társat.
2023. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
SZerintem többször feltetted már ezt a kérdést. Ha a srác nem hajlandó változtatni, akkor nem tudsz vele mit csinálni. Hagyd ott és keress mást.
2023. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ó! Szóval pecás csávó... Nem véletlen, hogy a horgászok gyakran kerülnek párkapcsolati konfliktusba, hiszen annak pont az értelme a kivonulás, a kiszakadás a kötelező szociális dolgok alól. Az nem olyan, amit az ember a párjával csinál (persze biztos vannak, akik igen), max haverokkal.


Ha őt ez tölti fel, nem tudsz vele mit csinálni. Mondják, hogy a közös hobbi felesleges, ami igaz, de azért nem árt, ha vannak dolgok, amiket tudtok közösen csinálni szexen kívül.


Összefoglalva: neked ő kevés, te pedig sok vagy neki.

Nem illetek össze.

2023. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem élünk együtt egy héten találkozunk 1-2 nap."

Ezesetben az életed unalmas, nem a kapcsolatod.

2023. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, tettem már erről más kérdést. Nem akartam vele szakítani, hanem megakartam vele ezt beszélni, de nem különösebben érdekelte. Mikor eleinte összejöttünk, akkor nem éreztem, hogy unatkozok mellette, ha nem is mindig, de eljártunk ide-oda, és még filmeket is volt igénye velem nézni.
2023. szept. 5. 14:37
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
És mivel töltöd az idődet a hét többi részében? Te csinálsz valami érdekeset, vagy ettől a heti 1-2 naptól várod, hogy minden igényedet kielégítse?
2023. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7. Én biztos vagyok benne.
2023. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ő is unatkozik? Hát mással kell szórakoznod. Ha nem bánja.
2023. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A munkát azt muszájból csinálom, nyilván az nem kikapcsolódás. De amikor itthon vagyok a testvéremmel szoktam filmet nézni, beszélgetni, de volt úgy hogy mikor elmentem 1 nap csak úgy a családdal valahova kirándulni, is jobban éreztem magam mint a barátommal.
2023. szept. 5. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!