Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanni818 kérdése:

Mit tegyek, hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

A párommal eddig egészen jól megvoltunk, viszont kezdem azt érezni hogy nem vagyok elég jó.

Ami eddig még nem merült fel egy kapcsolatomban sem.

Elég őszinték vagyunk egymással minden téren amit szeretek viszont mikor nézünk valamit és kifejezi, hogy annak a nőnek milyen jó melle van stb és hogy neki mennyire tetszik mikor nekem egyáltalán nem olyan mert nekem elég kis mellem van ő meg az egész extrém méreteket tartja vonzonak.

Mégis azt mondja én vagyok az ideális meg én igazán tetszek neki stb..

De ez csak egy példa volt sok eféle problémánk van.

Már semmi intim dologhoz sincs vele kedvem az ilyenek után, mert közben is azt érzem nem talál vonzónak.

Meg akarom ezt vele beszélni de igazából, csak annyit tud tenni hogy elmondja hogy én tökéletes vagyok így vonzónak talál stb stb... Persze ettől én nem fogom sem jobban érezni magam sem változni a helyzet. Mit lehet ilyenkor tenni, volt már valaki hasonló helyzetben?

:/



dec. 18. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Mellműtét, ha amúgyis zavar a méreted! Mondd hogy neki is jobban akarsz tetszeni.
dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Nincsen önbizalmad. Magadon kell dolgoznod. Amint lesz önbizalmad, az ilyenek nem fognak téged érdekelni. Nekem is kis mellem van. Szülés után is csak egy 80 C lett, míg a férjem exnője ilyen telibe kanna volt. Elfogadtam magamat, a férjemnek így tetszek. Mi pl együtt nézzük a csajokat akár a való életben, akár a filmben. Mondja, hogy jó a dudája és annyi. Nekem meg Chris Hemsworth tetszik. Tudja a férjem, hogy ő maga nem az a kipantított izomkolosszus, de ettől még nem akad ki és borul ki, amiért ő nem így néz ki, holott nekem tetszik. Azért, mert számomra szép, attól még nem fogom lecserélni őt egy izomagyra. Hűséget fogadtunk, nem pedig vaksàgot!
dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Azt ertem, ha a szemevel megnezi, a fejeben gondol, amit gondol. De kommentelni a szajaval es neked mondani oriasi taplosag, akkor is, ha egy istenno vagy.
dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Én kidobnám, mint a macskát kakilni.


"...mikor nézünk valamit és kifejezi, hogy annak a nőnek milyen jó melle van stb és hogy neki mennyire tetszik..."


Ez tiszteletlenség részéről, ráadásul csak azért van veled, mert nagymellű nem jött EGYELŐRE össze, de ha fog ő fog téged kirakni!


Érti az ember, hogy megnézünk mást, de basszus alapvetően tiszteletlenül beszél a nőkről.

Miért nem lehet az arcát, haját, lábát kiemelni, hogy tetszik? Vagy jól van mondja, hogy szépek a mellei, de miért úgy, hogy azért, mert nagyobbak?



Mondd már meg nekem légyszi, hogy mit látsz rajta, de komolyan. Engem a hányinger kerülget a primitív szövegétől. 🤮

dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

2# hogy lenne már önbizalma ha a faszi így viselkedik és ilyeneket vág a fejéhez?🤦🏻‍♀️

Nemmellesleg tényleg jobban tetszenel neki nagy mellekkel, de csak akkor vesd alá magad ilyen procedúrának ha amugyis szeretnél magadnak , magadért nagyobb melleket.

dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, én nem szeretnék nagyobb melleket. Persze nagyon jól tud ki nézni egy nagyobb mell viszont nem rajtam én elégedett lennék az enyemekkel eddig fel sem merült bennem semmi ilyen
dec. 18. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem fogod tudni megbeszélni vele. A pasidban nincs empátia. Nem érti, miért gond az neked hogy más nőket dicsérget. Egyszerűen nem fogja fel, hogy ettől benned milyen érzések keletkeznek.

Ráadásul pörget téged a pasi. Egyik pillanatban még a másik csaj a jó, a következő pillanatban te vagy a tökéletes. Ettől hosszú távon be lehet csavarodni, szó szerint meg lehet őrülni. Szét fogsz esni, fogalmad sem lesz, hogy te most tulajdonképpen milyen ember, milyen nő, milyen barátnő vagy.

dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
29%
Szilikonmellek. Szebb, kívánatosabb, önbizalmat is helyreteszi és a kapcsolatnak is egy új impulzust ad.
dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!