Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egész nap hiányzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egész nap hiányzik, nagyon sokat gondolok rá, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 23 éves Pesti srác vagyok, a párom pedig Kecskeméti.


A hétvégéket mindig együtt töltjük, illetve erőmön felül hétközben, munka után is igyekszem sokszor lemenni, mert fontos számomra és nagyon szeretem…csak drága a benzin:(


Májusban tervezünk összeköltözni, viszont addig csak hétvégén, illetve hétköznap 1-2 napot tudunk együtt tölteni.

Nagyon sokat gondolok rá munka közben, nagyon hiányzik… sokszor mondják a kollégák is, hogy szomorú fejem van napközben.


Nem gondolom, hogy ez féltékenység, csak azt érzem,

hogy mellette akarok lenni.


Mit tegyek, hogy ez változzon bennem, mi okozhatja ezt az érzést?



dec. 19. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy, vagy 2-3év múlva, vagy ha összeköltőztök elmúlik a szomorúság, addig ez sajnos ilyen.
dec. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem mehet hozzád (többször)?
dec. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmet eltitkolni nem lehet...😉

Egyszerűen csak élvezd,hogy így érzel!

dec. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik exemmel anno 9 hónapot húztam le úgy a kapcsolatunk elején, hogy csak hétvégén találkoztunk. Néha még az is elmaradt. Rohadt nehéz volt, alig vártam a hétvégéket. Ahogy teltek a napok, és közeledett a szombat, egyre jobb lett a kedvem, aztán hétfőn megint padló. Nehéz jó tippet adni. Én egész héten próbáltam magam lefoglalni, tanultam, barátokkal találkoztam, stb. Hogy teljen az idő valamivel. Kétélű fegyver ez sajnos, mert én kicsit túlidealizáltam az illetőt, és amikor végre együtt lehettünk a hétköznapokban, akkor esett le, hogy nem pont olyan, amilyennek tűnt.
dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?
dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4 hónapja vagyunk együtt, májusban akarom leköltözni
dec. 19. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap után még ne csodálkozz hogy így érzel.😅 és h-h te költözöl Kecskemétre?
dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha este egyutt lennetek, napkozben nem hianyozna. A het kozben hianyzik tulajdonkeppen, az meg teljesen jogos.
dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj haver, értem, megértem, próbáljátok minél többet együtt lenni, és becsülettel várd ki azt a pár hónapot.

Ajándéknak tekintsd a dolgot, ne katasztrófának.

dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!