Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a párom, hogy nem zavar, ha szőrös a lába?

Figyelt kérdés

Itthon vagyunk kettesben, van olyan, hogy az ölembe ül, szeretném megsimizni a combját, vagy bármi ilyesmi, viszonylag sokszor eltolja a kezemet, hogy ne, mert most nem szőrtelenített, tök rossz érzés lesz nekem, ha így simogatom. Meg egy csomószor szóvá teszi, hogy miért nem értem meg, hogy nem szereti, ha akkor fogdosom, amikor szőrös, hát látom, hogy nincs éppen legyantázva a lába.

Én értem, csak a vékony világos szőke szőr azért nem olyan hű de feltűnő, mint ahogy ő azt beállítja. Mármint azért ha félig besötétített szobába filmet nézünk, nem a lábszőrét figyelem, pláne akkor nem, ha be is van takarózva.

Meg egyébként is együtt élünk... Nem hiszem, hogy egy kis szőrtől infarktust kapok. Ő próbálja beállítani, hogy nekem milyen borzalmas érzés lehet így hozzáérni, ezért rámszól "megelőzésképp", de gyakorlatilag nekem lehet fel sem tűnne az állítólagos probléma, ha nem szólna...

Miért csinálja ezt? Mit csináljak, hogy ezt abbahagyja?


dec. 20. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Ő nem érti, hogy téged nem zavar, te nem érted hogy őt zavarja ha úgy fogod.
dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
A külsejére van BETEGESEN ráfókuszálva, igazából oltári módon önbizalomhiánya van, megfelelési kényszeres. Azt hiszi, hogy minden a jó kinézet és emiatt úgy gondolja megfogsz tőle undorodni. Nem szereti önmagát és ez nagyon nagy probléma. Pszichológus segíthet rajta ha ő maga nem tud változtatni saját magán.
dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Talp is?
dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%

Ha neki kellemetlen,hogy téged esetleg zavar, miért nem borotvál lábat? Komolyan nem értem... 10 perc az egész és mindenkinek jó.

Ezek a felesleges hisztik nem férnek az agyamba...

dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Párom is ilyen volt - de ő férfiként! Egy időben kényszeresen szőrtelenített és mindig magyarázkodott, amikor nem. Évek kellettek, mire elfogadta a saját testét.
dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Egyértelműen önbizalom hiányos!

Sajnos ha nem akar ezen dolgozni, akkor te semmit nem tehetsz.


1. Mért kéne abban támogatni, hogy szőrösen ne érezze jól magát?

Most úgy akarod beállítani, mintha a pali nem lenne empatikus. Pedig egy olyan dologban ami nem igaz, és nem szabad hogy számítson, nehogy már meg kelljen erősíteni. Igenis szőrösen is jó a párja, ahogy az összes normális férfinak jó úgy.

dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Nőként mondom, ugyanez vagyok. Abban nő fel sok nő, hogy a férfiak előtt "meg kell jelenni", természetesen nem szeretnek minket.
dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
#7: Te is önértékelési zavarokkal harcolsz.
dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nő vagyok. Egész életemben bármit csináltam azt hallottam, hogy nem vagyok elég jó, szép, vékony, okos, ügyes. A legtöbb nő így van ezzel.


Szerinted hány férfi "fogadja el" (érted, már maga az ötlet is), hogy nem borotvál a nő lábat?

dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
9. Egy csomó “libsi” pali van, akiknek ezzel nincs baja. Ha konzervativ őstulok kell, akkor meg edd meg amit főztél.
dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!