Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyanítom, hogy a párom titokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanítom, hogy a párom titokban visszaszokott a nikotinra. Hogyan hozzam fel a témát?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve letettem a cigarettát, a párom, aki meg snüsszözött (fogínyhez berakható kis dohányostasak, aki nem ismerné a dolgot) szintén abbahagyta az én sikeremen felbuzdulva. Nem mondtam neki, hogy csinálja, sosem erőltettem, de gyakran kifejeztem neki, hogy örülök, hogy így alakult és büszke vagyok rá. Egy ideje gyanakszom viszont, hogy újra elkezdett snüsszözni, azonban nem mesélte nekem, nem úgy csinálja, hogy észrevegyem. Néhány jelet tapasztalok, (pl. gyakran megy oda napközben is a kabátjához, turkál valamit a zsebében) ami erre utal, de simán lehet, hogy félreértek valamit, ezért is szeretném tisztázni. Nem szeretnék kutakodni a cuccai között, vagy átnézni a szemeteseinket, stb, mindenképpen a direkt kommunikációt alkalmaznám, viszont azt sem akarom semmiképp, hogy hónapokig titkolózzon, én meg találgassak, hogy most mi lehet a helyzet. Ti hogyan hoznátok fel neki a témát? Nem akarok úgy hangzani, mint aki paranoiás és figyeli, amit csinál. Bevallom, csalódott lennék, de sokkal jobban elszomorítana, ha nem merné nekem elmondani. Előre is köszönöm a válaszokat!

jan. 1. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Örülj h nem cigizik.
jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Minel jobban tiltod annal jobban visszaesik. Ezzel légy ovatos.
jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezekek a cuccoknak van spéci mentol/gyümölcs íze/szaga, érzel-e ilyet a párodon vagy csókolózáskor?
jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak alkalmak amikor kifejezetten jól esik a nikotin, mondom ezt ex dohányosként aki már letette majdnem egy évtizede. Ilyen alkalom pl a reggeli ébredés, főleg ha kávézás is megy. Esetleg ebéd után, jól belakva. Szex után szintén nagyon kellemes.

Na most én a te helyedben főleg ezeknél az alkalmaknál figyelnék rá oda. Ha snüsszözik, valószínű ilyenkor veszi majd magához.

Bár őszintén szólva nem tudom. Te azt állítod nem tiltod de mégis zavar, szóval ha rá is jössz használja akkor lehet csak felesleges és nem is túl fair vita fog kerekedni belőle. Szóval okosan csináld, bármit is lépsz.

jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Had kérdezzek pár dolgot.

Miért kell neked ezt elmondania?Mit mondanál, ha elmondaná?

Erőszakoskodnál, őrjöngenél, hogy szokjon le?Mit csinálnál?Kötelező neki leszokni/meg van neki tiltva?

De hát a leszokás is önszántából történt, nem azért, mert te azt mondtad.Ezt is érdemes észben tartanim

jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
tartani.*
jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten felnőttek vagytok, szóval kéne hogy menjen a kommunikáció valamennyire.

Te tudj rákérdezni, ő meg tudjon válaszolni (ne adj' isten alapból őszinte is lehetne arról ha visszaszokott, és nem sunyiban rejtegetné a snüsszét).


De amúgy én megértelek valamennyire; nem kell ahhoz kontrollmániás lelki terroristának lenni, hogy már csak ez a puszta titkolózás zavarjon. Ha valakivel kapcsolatban vagyok, akkor nem esik jól látni, hogy az ilyen sunyítást. Csináljon bármit, tökmindegy, de az gáz ha úgy viselkedik mint egy tini, aki nem akarja hogy rosszaságon kapják.

jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Leclerc ***** válasza:

Olyan időpontot keres amikor nyugi van, de még nem fáradt. Tehát nem jó mikor hazaért, de az se, ha nagyon este felé kezdesz bele.

Egy korai vacsora mondjuk, mond neki hogy vele szeretnél vacsorázni, és közben kezdj el vele beszélgetni. Nem jó egyből ezzel kezdeni. Hanem csak beszélgess, és egyszer csak kérdezd meg.

Ha úgy érzed lehet felvezetni, hogy te nem akarod bántani ez miatt, vagy nem tudom, ezeket már neked kéne tudni, hogy ő hogy kezeli az ilyen szitukat.

jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!