Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elejétől kezdem, van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elejétől kezdem, van egy párom 4 éve és 5 hónappal ezelőtt megszületett a kislányunk. Nos, a szüleivel egy udvarban lakunk és eléggé megromlott a viszonyunk, az anyóssal mióta megvan a babánk mondjuk ki rám és a gyerekre telepedett(folytatás lent?

Figyelt kérdés
konkrétan úgy viselkedik, mintha az Ő gyereke lenne, rosszindulatú is, és önző mert nem nézi a gyerek érdekeit csak a kifelé mutogatás, hogy Ő nagymama pl. fotózgatás vakuval a pár hónapos gyerek szemébe, mert ő mindenkinek fotót akar küldeni, meg a gyerekkel való rohangálása (hogy kb le sem teszi amikor nálunk van) pedig a baba ki is feszíti magát, hogy éppen nem jó neki. Meg meg etetni sem tisztába sem teszi amikor órákig fent van nála a baba. Ezt sem veszi figyelembe. Meg hogy mikor és épp hova megyek a babámmal ebbe is beleszólnak. Tudnám még sorolni. A párom 2 tűz között van, de őszintén úgy érzem, hogy inkább ellenem mint mellettem. A kapcsolatunk emiatt ment teljesen tönkre. Ha elmesélem neki, hogy nem tudok igy itt élni akkor azt mondja, hogy Én mar megint kezdem és neki elege van ebből. Sőt azt is elfogadná ha elmennének VISZONT Ő nem tartana velünk, hanem maradna tovább itt a szüleivel! Szerintetek ez egy őszinte kapcsolat? Mi a tanácsotok mitévő lehetnék? Házam sajnos nincsen, de hosszútávon ez így nem fog működni. Szóval lehet lépnem kene?! Mik lehetnének a lehetőségeim? A kisbabámat nem hagyom neki mellettem van a helye! Senki nem tudja pótolni azt a gyermeknek mint az anyukája!

jan. 4. 00:07
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Annyi még lemaradt, hogy egyfolytában uszítja is ellenem a páromat és a családot!
jan. 4. 00:13
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló volt, annyi különbséggel hogy anyós 2 utcányira költözött. Semmi változás nem lett, mi leis léptünk. Valószínűleg rád is ez vár.

N 31

jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem nőtt föl,még nem lett elvágva a párod-és az ő anyja között a köldökzsinór. Nagyon keménynek hiszi magát, de önmagának se vallanábbe,hogy ennyire anyás,és "anyuci pici fia"

Ezé nem foglalkozik a problémáddal/nem veszi komolyan/elbagatelizálja; vagy tényleg nem érzi/látja át,mert akár fejletlen érzelmileg, v. nem jó a megfigyelő/átérzőképssége.-sztem.

jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Adj ultimátumot a párodnak. Vagy megváltozik,vagy mész a picivel anyaotthonba. Igen,a párodnak,mert ha ő kiállna melletted,akkor anyuci visszafogná magát.
jan. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, aranyosak vagytok! Jó valamire támaszkodni, itt legalább kapok egy kis megértést..❤️ Gondolkodtam már rajta de pénzes család és rettegek, hogy elveszik a kislányomat..
jan. 4. 01:19
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszik el...nyugi.
jan. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Esetleg párkapcsolati terápiára elmehetnétek.


Nálunk fél éves a baba és anyósom egy várossal odébb lakik, de én már most ki vagyok, kb. ugyanettől. Ha ti kibírtátok 4 évig anyós mellett, akkor elég stabil lehet más szempontból a kapcsolatotok.


Nálunk most úgy néz ki, rövid távon valamit segített, hogy a férjem megértette, hogy nem anyósommal, hanem vele van bajom, meg az is, amikor mástól hallotta, hogy nem normális a hozzáállása. De aztán kiderül, hogy mi lesz.

jan. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Melléd kéne álljon apuka, nem anyuka mellé

Nem tudnak tőled elvenni egy csecsemőt

jan. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hova menned, menj el pár hétre és nézd meg, a férjed mennyire kepeszt utánatok. Rá fogsz jönni, hogy ha jön is, akkor "anyunak hiányzik a baba és nekem is" vagy hasonló lesz a szöveg. Készülj fel és lépj tovább, bár biztos, hogy nehéz lesz, de az, hogy órákra elviszi tőled a babát, tarthatatlan.
jan. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Sokszor egyébként azt mondja, hogy megért viszont semmi megoldást nem tesz. Az a helyzet, hogy így sajnos én is egyre jobban távolodok el tőle, hogy belekényszerít ebbe a helyzetbe.

Akkor megnyugodtam, nem élném túl, ha elvennék a kislányomat!

jan. 4. 06:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!