Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nők szeretik a szexet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők szeretik a szexet, akkor hogy van az hogy mégis a legalávalóbb szemétnek állítják be a férfiakat akiknek ez szintén fontos?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi mer arról beszélni, hogy vannak ezzel kapcsolatban elvárásai, akkor mindjárt le van szexmániásozva, meg kangörcsnek van nevezve.

Ha szexről van szó, rögtön úgy van beállítva, hogy a férfi mást nem is akar, hogy csak ez létezik neki, és más nem is.

Mégis miért?

A nők elvileg szeretik a szexet, itt is többször megkaptam, hogy a nők még jobban szeretik mint a férfiak.

Akkor mégis miért akkora szó, hogy a férfi erről beszél, hogy ezt is számításba veszi egy kapcsolatban?



#szexmánia #szexcentrikus #Szex a kapcsolatban #Nem lehet fontos a szex #A szex tabutéma
jan. 5. 07:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Mert a szexről nem annyira beszélni kell, hanem elérni hogy vonzó legyél neki, aztán csinálni.
jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem a nők állítják be mindenért szemétnek a férfiakat, hanem a feministák.
jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1. Ja hogy a szexről kussolni kell! Akkor tényleg én vagyok a hülye, hogy azt hittem 2024ben ez már megbeszélhető téma.
jan. 5. 08:09
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

Az extrém egoizmus csodákra képes. Ismertem olyan nőt, aki szentül meg volt győződve, hogy a nőket nem érdekli a szex, ez csak a férfiállatok sajátosság, normális ember nem foglalkozik a szexel.

Erre mondtam neki, volt olyan barátnőm, akinek a heti 7 alkalom is kevés volt a szexben.

Ha csak 3 volt, már besértődött, nyűgös volt, stb.


Erre mondta, hogy ez baromság, ilyen nincs, biztos hazudok, meg kitalálom.


Mert neki ha nincs partnere, nem is érdekli a szex, 3 év alatt 1x nem jutott eszébe, stb.

Mondta ezt egy 2 számmal nagyobb farmerban, kinyúlt pulóverrel, zsíros hajjal...nagy kuplerájjal a lakásában.

jan. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan beszéljen róla, a kulcs az pusztán, hogy ne kéretlenül tegye hanem kölcsönösen.
jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5. Tehát ha nő nem kérdezi, akkor soha ne is beszélj a szexről?
jan. 5. 08:58
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

A kölcsönösség szó ismeretes számodra?


Lehet azt érezni, ha egy nő vevő tőled ilyenre vagy sem.

jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Lehet róla beszélni természetesen. Csak tudd, hogy mikor és milyen formában. N
jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7. Vagy érzed jól, vagy nem. De amúgy ez is szép! A férfi kitalálgassa, meg érezze, hogy a másik mit akar. A nők meg elvárják hogy mindig határozott, és egyértelmű legyél!
jan. 5. 10:27
 10/22 A kérdező kommentje:
8. Végülis ha itt a gyakorin ez a szabály hogy férfiak nem beszélhet erről, akkor legyen. Csak utána ne tagadjátok le!
jan. 5. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!