Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy valakivel minden fontos kérdésben passzoltatok, az együttélés mégsem működött?

Figyelt kérdés

dec. 17. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Adtál neki esélyt vagy csak azt feltételezed hogy nem működik az együttélés?

Az egyik elméleti kérdés, a másik gyakorlati, szóval nagyon nem mindegy.

dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ördög sokszor a részletekben bújik meg.
dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég összetetten, de mondható hogy igen. Elég ha van 1-2 olyan dolog amit teljes meggyőződéssel másképp csináltok, és egyikőtök se kompromisszumképes. Ha ezek pici dolgok, akkor toleráljátok, ha nagyok és életvezetésre kihatóak, akkor nehéz és nem lehet. Ez mindig mérlegelés magadban, megéri-e így is, tudsz-e ezzel együttélni tartósan. Ha csak koptatjátok egymást és mindig visszatérő veszekedést szül, akkor hosszú távon nem lesz jó.

Itt az lenne a cél hogy valami kompromisszumra és közös nevezőre hajoljatok, amit többé kevésbé tartsatok is mindig.

dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nem minden az, hogy passzoltok.
dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt.
dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Egy hideg rideg ölelni nem tudó hanyagoló magánakvaló ember. Ami eleinte nem is látszott csak mikor először kezdtunk együtt aludni amit ő eleinte nem akart, én meg kezdtem is agyalni, hogy vmi akkor biztos nem okés az ürgével, aztán egyre többet voltunk együtt félig együtt is éltünk és kiderült hogy ő kb nem is emberi. Semmiféle szeretetvonása valahogy nincs. Illetve egy állatnak is több van mint neki. Még azok is összebújnak.

Nincsenek random puszik ölelések. De beleszól a mosogatásba is, meg dirigál. Valami tikkje van.

És ő így tervezgetett házasságot is..

En meg inkább otthagytam es lett olyan barátom akiben emberi vonások vannak, szeretet ölelés lágyság is, mint minden normális emberben is.

Az az exem meg azóta is vár engem vissza. És képtelen mégcsak érteni is mi a bajom vele. Hogy egy "gép" csak. Eszik sz.rik szexel alszik. Hogy ez nem normális. Nem jut rl az agyáog mi a bajom. Aztán meg akar venni, a pénzével próbálna megfogni, hogy kibékülek. Szóval semmi nem ment át neki abból amit mondtam. Hogy nem ember, és ez a bajom!

dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*Ja de próbálkozott egyszer ölelni mikor filmeztünk hát az olyan volt mintha egy halott karját rámtették volna. Az is olyan "töltés" nélküli volt. Nem is képes ölelésre se. Beteg. És nem érti. Betegségtudata sincs. Vagy letagadja szépen..
dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon rossz volt, soha többet! Nem szakítottunk, de mindenki marad a saját lakásában.
dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden mukodott kiveve a szex. Azt nem akarta. Vallásos kiscsaj volt. Akkor voltam 18-19 éves.


Aztan most van egy masik akivel mar 15 eve vagoyk egyutt es a szex megint csak hadilabon van,mondvan a n0ket ez nem erdekli,ne legyek eroszakos azzal,hogy heti 1-2x akarok valamit. Szoval minden jo,de ez a resze nem mukodik.

febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!