Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknel keves a szex…nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknel keves a szex…nektek nem rossz erzes hogy nem kivan, vagy nem annyira kivan a parotok?

Figyelt kérdés
En elegge szenvedek ettol, nem tudom hosszu tavon lehet igy elni?
jan. 7. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a különbség? Mennyi van, mennyit szeretnél, mennyit szeretne a párod?
jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted kevés akkor búcsúzzatok el egymástól.
jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezért ment tönkre az előző kapcsolatom. Nekem a havi 1 alkalom kevés volt. Megalazonak éreztem, hogy nem kíván. És merevedési gondok is voltak.
jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Itt is kb havi 1 ujabban, nekem legalabb heti 1 kene, megalazonak erzem enis.. 3as, megkerdezhetem mit szolt a parod a szakitasnal? Illetve probaltatok megbeszelni?
jan. 7. 21:20
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekem biztos nem kéne ilyen férfi. Nálam alap egy kapcsolatban a napi minőségi szex.
jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
4-voltak erről beszélgetések, mindig az volt, hogy nem tudja mi az oka. Amikor mondtam, hogy oké, akkor vizsgaltassa ki magát, akkor meg az, hogy neki nincs semmi baja. Meg ez szerinte egyébként sem akkora probléma. Szerintem meg az volt. Segítséget kérni, parterapiara menni szintén nem volt hajlandó. Végül már annyira rondanak láttam magam, hogy tükörbe se mertem nézni, mert bemagyaraztam magamnak, hogy biztos én vagyok az undorító. Muszáj volt elmenekulnom onnan,mert éreztem, hogy nagyon rossz hatással van rám.
jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Juj de fura pasik vannak. Nem tudom de nekem alap hogy ha van barátnőm akkor szinte minden nap, hiszen fiatalok vagyunk miért ne?
jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7-o az elején sem szexelt minden nap, akkor is heti 1-2 volt. De ez nekem is elég. Nem vagyunk egyformák,a napi szex nekem is sok lenne.
jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Enis igy erzek mar csunyanak latom magam, es nem lehet vele megbeszelni, nem is ertem… semmi onbizalmam nem maradt, nehez ezt elfogadnom de azt hiszem azt kellene tennem, mint neked es kilepni. Csak szeretem sajnos.
jan. 7. 21:34
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
9-en is szerettem, de szerintem ő engem nem, csak kényelmes volt neki a helyzet 😞
jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!