Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, akiknél rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, akiknél rossz vagy kevés a szex otthon, magatok oldjatok meg a dolgot? Vagy ...

Figyelt kérdés
Privátban is írhattok.

máj. 26. 05:28
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Két szeretővel.
máj. 26. 05:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát magamnak fix, a többi már csak változó. sosem mástól kell várni az orgazmust
máj. 26. 06:13
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
2# ezt vitatom...
máj. 26. 06:38
 4/8 A kérdező kommentje:
3as ezt hogy érted?
máj. 26. 06:41
Online játszótér
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

En is magamnak.

Félrejárhatnék,(páromat nem erdekli, felőle mehetek max kidob-ennyire érdeklem a saját párom..), csak eddig nem találtam olyat, akinek lenne lakása es szabad lenne stb. Én nem fogom bokorban csinalni, meg nőssel sem.

Kapcsolatesélyes srácok érdekelnének csak szexre.

máj. 26. 06:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magam oldom meg. Nem ér annyit egy dugás, hogy emiatt a házasságom veszélyeztessem. Hozzáteszem, a szex nálunk fenomenális, csak kevés. Így azért könnyebb kitartani.
máj. 26. 07:17
 7/8 A kérdező kommentje:

Na igen.

Nyilván ha jó csak ritka az a jobbik eset. Csak sok helyen már nincs vágy , meg igény és a szenvedés van nem szenvedély

máj. 26. 07:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfiként kevesebb a libidóm mint a páromnak úgyhogy van egy pár fajta vibrátor meg kézzel/szájal szoktam kielégíteni.
máj. 26. 09:54

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!