Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, akiknél rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, akiknél rossz vagy kevés a szex otthon, magatok oldjatok meg a dolgot? Vagy ...

Figyelt kérdés
Privátban is írhattok.

2021. máj. 26. 05:28
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Két szeretővel.
2021. máj. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát magamnak fix, a többi már csak változó. sosem mástól kell várni az orgazmust
2021. máj. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
2# ezt vitatom...
2021. máj. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3as ezt hogy érted?
2021. máj. 26. 06:41
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

En is magamnak.

Félrejárhatnék,(páromat nem erdekli, felőle mehetek max kidob-ennyire érdeklem a saját párom..), csak eddig nem találtam olyat, akinek lenne lakása es szabad lenne stb. Én nem fogom bokorban csinalni, meg nőssel sem.

Kapcsolatesélyes srácok érdekelnének csak szexre.

2021. máj. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magam oldom meg. Nem ér annyit egy dugás, hogy emiatt a házasságom veszélyeztessem. Hozzáteszem, a szex nálunk fenomenális, csak kevés. Így azért könnyebb kitartani.
2021. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na igen.

Nyilván ha jó csak ritka az a jobbik eset. Csak sok helyen már nincs vágy , meg igény és a szenvedés van nem szenvedély

2021. máj. 26. 07:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként kevesebb a libidóm mint a páromnak úgyhogy van egy pár fajta vibrátor meg kézzel/szájal szoktam kielégíteni.
2021. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!