Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós társ?

Figyelt kérdés

Vokt olyan kapcsolatod amiben a depresszió jelen volt még ha nem is erősen.


Hogyan hatott a kapcsolatra,hogy jöttetek ki belőle, meddig tartott, mi okozta?


Történeteket mesélnétek ilyen helyzetű kapcsolatról?


jan. 8. 09:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%

Én depressziós vagyok, remélhetőleg beleőrülök és egy éjjel képes leszek megtenni azt, amit már régen kellett volna.


Volt régebben kapcsolatom, barátaim, kedves kollégáim, de minden kapcsolatom rámegy erre. Nem vagyok képes boldognak lenni, így pedig - jogosan - mindenki menekül a közelemből. Kiút pedig nincs.


Summa summarum: Valószínűleg tönkretesz minden emberi kapcsolatot.

jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

1 A depressziónak van egy előzménye, és ha az ember nem megy utána, akkor kezelhetik a dokik, a világ összes gyógyszerét is adhatják, akkor sem lesz kimozdulás belőle.


Ellenben ha az ok meg van, és az rendezve van, onnantól kezdve az illető feláll, és mint ha sosem lett volna depressziós éli tovább az életét.


Ha viszont az illető lusta utána menni, nem érdekli, nem hisz benne, akkor továbbra is dagonyázhat az önsajnálatba semmi nem fog változni nála sem most sem az elkövetkezendő 1000 év alatt sem.

jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, írtam az 1-esnek, ott van benne a megoldás ha azt akarod, hogy a társad felálljon.


Mivel szellemileg egy házaspár-egy testnek számít-ezért te nyugodtan tudsz cselekedni.

Keresd meg a kiindulópontját az állapotának-tegnap én is segítettem valakinek, mert leírtam egy valóságot-hogy az illető ki tudjon lendülni a holtpontjáról és eltudjon indulni felfelé az élete.


Tehát: keresd meg a kiindulópontot, a depresszió előtti közvetlen időszak-amikor előszőr megjelent nála a depresszió és onnantól számítva az összes dolga ami létezik helyre kell rakni.A depresszióját megelőző időben van a közvetlen ok, amiért ezt az "ajándékot" kapta az illető.


Kitartást neked hozzá. Aprólékosan kell haladnod, semmit nem szabad figyelmen kívül hagyni.

jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Még egy ami nagyon fontos:


A Depressziót "mint ajándék" ennyi mindenből kaphatja egy ember:


-okkult mások által külső tevékenység (mágia, boszorkányság által)

-saját cselekedetből szerzett (más embereknek való ártás,szexuális bűnök általi és egyebek miatt)

-generációs (tehát felmenők cselekedete miatti következmény)


Nincs több amiből ered. Nem hormonális egyensúly meg amire próbálják fogni. Nincs.


Ha ezek rendbe vannak rakva az illető napokon belül elkezd tisztulni a depresszióból. kb. negyed év és teljesen rendbe lesz.

jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

2.


Állandóan fennálló kisebbrendűségi érzést és 0 önbizalmat hogyan tudnál kezelni önállóan?

jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

4+ *okkult mások által külső tevékenység (mágia, boszorkányság által)


Itt lehet még saját cselekedet is, hogy ő ment ilyen helyre és más embernek okozott ilyen dolgokkal bármit.. Ez kimaradt az előzőből.

jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

4.


Te jó ég, ez már nagyon "ezo". Általában nem utasítom el, de ez szélsőséges.

jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

5


Ezekkel van problémád:


-kisebbrendűségi érzés

-önsajnálat

-magány

-félénkség

-szégyenlőség

-méltatlanságérzés

-alkalmatlanságérzés


igaz?

jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

5 Meg méz ezekkel is:


-kétségbeesés

-levertség

-elbátortalanás

-vereségérzés

-melankólia

-reménytelenség

-öngyilkossági késztetés

-halál

-álmatlanság

-beteges lélek-mind gondolatok formájába



Igen/nem?

-

jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

8.


Aha. De ugye nem valami olyasmit akarsz előadni, hogy Franciska néni főboszorkány 70 éve megátkozta dédanyámat és emiatt van vagy ilyesmi?

jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!