Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit szeretek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek de olyan messze lakik, hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés
Olyan szomorú vagyok :(, mert mindig amikor találkozni akarunk akkor mindig van egy csomó bonyodalom, mert vonattal vagy 3 átszállás és 3 óra az út oda ahol ő lakik. Szeretem, de olyan messze lakik, nem tudom hogy hogy oldhatnánk meg :(, mert kettőnk közötti helyen találkozni meg nem biztos hogy elengedik. És nem, nekem nem kell más lány. 17/F
2010. okt. 22. 20:39
 1/4 anonim válasza:

hát ez elég gáz, az én barátom "csak" 80km-re lakik, deh az is éppen elég :(

az oké h neked nem kell más lány, deh ha együtt vagytok, és nem tudtok annyit együtt lenni amennyit akartok, az se jobb :(

2010. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha gimibe jártok, akkor várjátok meg, míg vége lesz, és majd 2 év múlva sokkal többet találkozhattok. Ha nem oldaható meg az, hogy kettőtök közötti helyen találkozattok, akkor sajnos ki kell bírni, de pl. néhány hétvégét egymásnál tölthettek. Addig is msn, telefon stb.. És át tudom érezni a problémád, nekem is ugyanez...

De nemsokára itt a nyár:) és akkor remélhetőleg lesz rá lehetőség.. addig meg csak nézz fel az égre, és gondolj rá, és reméld, hogy ő is épp ezt teszi:D

2010. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szerelem a legnehezebb dolog a világon. De ha szereted azt a lányt, akkor bármit túléltek. Ja, és fel a fejjel!:D

Legalább nem unjátok meg egymást.

2010. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem unjuk meg egymást az tuti :/... ha 1 hónapban 1x tudnánk találkozni az már csoda...
2010. okt. 22. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!