Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit szeretek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek, van egy másik aki tetszik?!?

Figyelt kérdés

Szeretek egy lányt aki nagyon aranyos, kedves, és viszonozza az érzéseimet, de van egy másik lány aki szebb nála és ő nekem az etalon.

mi a teendő? meikkel éri meg hoszabb távon foglalkozni?


~hülyék kíméljenek, komoly válaszokat/ gondolatokat várok.


2011. okt. 27. 07:08
 1/6 Peston ***** válasza:

A szerelem vak.

Nem mind arany, ami fénylik.


Ezzel tömören elmondtam a véleményem. De kifejtem:


Azért habozol, mert a másik csaj szebb? ÉS!? Ha az előző szeret Téged, kedves, Te is Őt, akkor min gondolkodsz? Lehet, hogy szebb, de az is benne van, hogy belül üres, mint a benzintartályod hó végén.


Szerintem jobban jársz az elsővel.

2011. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az ilyet, ha szeretnéd az elsőt IGAZÁN, akkor ő lenne neked a legszebb, még ha a valóságban nem is az. A szerelem ilyen, attól nem látsz mást csak őt. Te mást látsz... sőt jobban is tetszik. Te nem vagy szerelmes, csak tetszik hogy oda van érted a csajszi. De inkább ne játssz vele, mert nagyon meg fogod bántani.
2011. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy barátnőm és szeretem, de nagyon sok nőben meglátom a szépet és az érdekes dolgokat amiért istentelenül megdugnám, de kb annyi lenne, ezért neméri meg valami komolyabbat felrúgni!:)

2011. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
először is képzeld csak a helyébe magadat!!!ha a te barátnőd elhagyna egy jobb pasiért aki neki tetszik nekked is rosszul esne!a másik meg ha szebba az csaj nem is biztos hogy aranyos meg kedves stb. és csak azért hagynád ott a barátnődet mert amásik szebb?! ne ess ebbe a hibába mert később megbánhattod és nem biztos hogy visszafordíthatod
2011. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne feledd, szerelmes vagy egy lányba de elhagyod egy olyanért aki tetszik de majd ô is elhagy egy olyanért aki tetszik neki
2011. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem van egy fiú aki oda van értem, nagyon helyes, és aranyos. néha el se hiszem, hogy egy ilyen fiú ennyire odáig legyen értem. viszont egy másik a maga módján helyes, de nem olyan mint az lőző, mégis a második az, aki miatt a pillangók szórakoznak a gyomrommal:) szóval szerintem a szerelem a fontosabb. legalább is nekem...
2012. jún. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!