Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működni fog ez hosszabb távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működni fog ez hosszabb távon ha a baráti köréből 1 ember mindenáron azon van hogy mi szetmenjunk?

Figyelt kérdés

Páromnak van 2 gyermekkori, elválaszthatatlan jó barátja... Közölük az egyik már az elejétől kezdve ellenzi a kapcsolatunkat még úgy is hogy nem is ismer engem és egy szót sem beszéltünk soha..

Rossz embernek akar beállitani a páromnak. Volt olyan hogy szakítottunk a párommal (más okokból) rövidebb időre és utólag el mondta a párom hogy ez a barátja akkor is tömni akarta a fejét mindennel hogy ne bekuljon ki velem.

Már azt is kijelentette hogy engem a párom ne vigyen abba a társaságba amibe ők vannak.

(nem mintha menni akarnék így)

Szóval aggódom hogy ez a kapcsolatunkra fog menni.

Volt már valaki hasonló cipőben?



jan. 9. 22:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kedvel?
jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Te a pasi vagy?

Én pasiként voltam ilyenben.

jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

A párod annak ellenére, hogy tömte a fejét kibékült veled.

Én ezek alapján nem hiszem, hogy hatással bírna rá a barátja. De ha netán úgy lenne, hogy inkább rá hallgat miközben nem csináltál semmi rosszat, vagy egetrengetőt akkor jobb is ha úgy tenne. Amúgy lehet megfogja elégelni a barát tanácsait és inkább tőle szabadul meg, mint tőled.

jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha szét tud titeket szedni akkor nincs köztetek erős kapocs, szerelem.
jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%

4

Ez nem teljesen így van. 2es voltam.

jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő
jan. 9. 22:34
 7/27 A kérdező kommentje:
Az okát nem tudom.. Arra is gondoltam hogy csak féltékeny a kapcsolatunkra. Amúgy mielőtt a párommal össze jöttem, ez a barátja aki nem kedvel engem lajkolgatta az összes képem Facebookon és be is be is jelölt ismerősnek. Ahogy össze jöttünk a párommal ezt abba is hagyta.
jan. 9. 22:37
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy meg akar szerezni magának. Veszélyes a kapcsolatotokra nézve nagyon is!
jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem úgy van. Ha szerelmes az ember 20 lóval se tudnék elrántani tőle. Ha nem bízik benned, mert okot adsz rá, vagy kiszeret belőled akkor másra fog hallgatni.


Az én tanárnőm gimiben roma nő és a férje akkor is elvette feleségül, hogy az egész családja ellene volt, sőt a gyerekükkel jártam egy osztályba. Még mindig együtt vannak, megbékéltek a helyzettel főleg az unoka miatt és gondolom bizonyított is a roma nő azóta.

jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%

9

Az nem ugyan az. Ott a család nem jött ki a választottal, az egy nyiltabb konfliktus. Itt mehet a szarkeverés sunyiba is, az sokkal veszélyesebb.

jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!