Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól sejtem, hogy egy féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy egy féltékenyebb típusú ember jó eséllyel sosem menne bele a párjával hármas szexbe?

Figyelt kérdés

Adott "A" személy, aki inkább monogám típus, kötődő, ragaszkodó a párjához, kicsit féltékeny is.

Ezzel szemben van "B", aki szintén nagyon szereti a párját és kötődik is hozzá nagyon erősen, de elmondása szerint nem feltétlenül hisz a hosszútávú monogámiában (elég csak a megcsalások magas számára gondolni). Ő ezt azzal próbálná feloldani, hogy időnként egy harmadik személyt is bevonnak a szexuális életükbe.

Feloldható ez az ellentét szerintetek? Vagy egy kicsit féltékenyebb típusú személy sosem érezné jól magát egy ilyen szituációban?



dec. 10. 10:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Magamból kiindulva, én nem mennék bele se 2 csajjal, se rajtam kívül még egy palival.

31f

dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Én monogám típus vagyok férfiként és nem vagyok féltékeny. Aki menni akar, menjen. De úgy viselkedek a párommal, hogy erre ne adjak okot. Viszont nekem egy harmadik személy nem férne bele egy párkapcsolatba, egyszerűen nem tudom elválasztani a szexet az érzelmektől.
dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem féltékenység kérdése hanem, hogy milyen beállítottságú vagy.
dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Miota vagytok egyutt, hogy mar harmason gondolkozol?
dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok féltékeny típus, mégsem mennék bele soha az életben hármasba. Férjem dettó. Már csak ha felvetné ötletnek is totálisan kiábrándulnék belőle egy életre.

Szeretjük egymást és semmi szükségünk mást belevonni a házasságunkba. Számomra felfoghatatlan, ha valaki tényleg őszintén szereti a másikat, hogy képes végignézni és asszisztálni, hogy a szerelmét más dugja meg vagy épp mást dug meg. Na mindegy, hálistennek nem vagyunk egyformák.

dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Én nagyon féltékeny típus vagyok viszont belemennék ha átbeszélnénk rendesen és lefektetnénk szabályokat.
dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
En feltekeny vagyok, de ha a hazassagunk elert egy olyan pontot es bizalmat, akkor belemennek szigoru szabalyokkal. De ez lenne suru, csak neha neha
dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Nem fog belemenni, mert önbizalomhiánya van, ebből adódik a féltékenysége, vagy lehet birtoklási vágya, ezt nem tudni jelen esetben, te mit nevezel itt nálatok féltékenyebbnek, de nem ez a téma.

a monogámot nem erőszakolhatod meg, hogy ne legyen az, ha választasz egy párt akkor az elején válasszál már tudatosan, ha tudod, hogy milyen hajlamaid vannak milyen étvágyad van akkor ne egy „szende szűzzel” legyél életed végéig, mert jó háziasszony és gyermeked anyja, de pocsék a szex vele, már bocs, nem a lepedők akrobatája tipus.

Valóban nincs vagyis keveseknek adódik meg a hosszú távú monogámia ez tény, jön a már unlak effektus, vagy a kedvenc ételedet sem eszed minden nap unásig értjük.

Attól, hogy hármasozással probálod a szexet feldobni, nem hinném, hogy a problémádra a megoldás, bár érthető legalizálni szeretnéd nehogy megcsalás legyen ebből, vagyis esélyed legyen legális félrelépésre, vagy egy nyitott kapcsolatra inkább, ami semmi gond, csak ilyenkor nem a megfelelő párral kötöd össze az életed, érted?

amikor párt keresel, akkor eleve egy ilyen tipusú embert kellene választanod, aki hasonló igényei lennének mint neked, hogy ha nő vagy akkor neked jár 2 férfi mondjuk, vagy ha férfi vagy akkor két nő, ne az legyen, hogy a másiknak ne, csak te élvezhesd a dupla felállást, ez nem fair.

a kérdésedre a válasz, nem oldható fel szimplán a személyisége miatt, és ha bele is menne egy ilyenbe, borzasztó lenne neki, csak neked akarna megfelelni, de ezzel feladná önmagát érted, és ez pedig elnyomás , vagy önmagad megerőszakolása stb… de ez csak egy nézőpont, az enyém, gondolkozzál el, a kiinduló pont, hogy ha védeni akarod az ellaposodást, nem hiszem hogy ez az egyetlen út, és a megfelelő válasz arra, hogy hármasozni kell, van biztosan más út, de ezt kettőtöknek kell kihozni, hogy mi legyen az és ne az egyik döntse el, és ne az internet népe…

dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
Ez a téma nálunk is kérdéses éppen. Alapvetően is kissé féltékeny típus vagyok, nálunk egy szitu elszakította páromat egyszer, ő határozottan nem veti meg a kalandokat, és ez még tett rám egy lapáttal. Harcoltam érte és azóta rendben vagyunk, de van "de". Össze is költöztünk sok idő kiesésével, de bennem maradtak foszlányok. Már nagyon régen is beszéltük róla, nyitottak lennénk. De csak barátkozással és nem vadidegennel, közben jelenlegi szituban nem vagyok benne biztos. Igazából ez nem is átlagos eset. Közben pedig valójában mind a ketten ragaszkodunk egymáshoz és teljesen megfelelő a szexuális életünk. Vagyis valójában én kívánnék többet, tehát egyikünk sem ragaszkodik most azóta ehhez az irányhoz. Úgy vagyunk vele, hogy ő nem zárkózik el és rám-bízza. Biztos, hogy nem a közeljövőben lesz ilyen.
dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok féltékeny típus. Úgy gondolom, sőt, tapasztalatból tudom, hogy a féltékenység megöli a kapcsolatot előbb vagy utóbb. De monogám vagyok maximálisan, soha nem hármasoznék, semmiféle felállásban. Mert szeretem és tisztelem a párom, kizárt dolog, hogy másnak oda adjam, vagy élvezzem a szexet más jelenlétében. Tökéletesen ki tudjuk egymást elégíteni, és az együtt töltött évek alatt sem lett unalmas a szex kettesben. És ebben ő is egyet ért velem, ami szerintem nagyon fontos, mert ez az ellentét nem oldható.
dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!