Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal távkapcsolatban vagyunk, és néha olyan fura érzéseim támadnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom Kecskeméti, én pedig Budapesti vagyok.

Fél éve alkotunk egy párt. Nagyon szeretem, és Májusban készülünk az összeköltözésre, addig sajnos kötött vagyok Pesthez.


Én vagyok a férfi, de nagyon megterhelő nekem lelkileg, hogy csak hétvégente találkozunk, szükségem lenne addig több kontaktra, mert nekem kevés, a videochat, illetve a beszélgetések.


Mindig érzékelteti, hogy szeret, de sokszor érzem azt, hogy nem olyan “cukiskodó”, elmondása szerint fáradtabb a munka miatt. Jó éjszakát kívánunk egymásnak, viszont ő még elérhető Messengeren.

Mindig odaadja a telefonját, bármit meg tudnék nézni, de nyilván nem teszem.

Mit tegyek, hogy ne legyen bennem kétely?



jan. 16. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszéljetek róla őszintén mert lehet, hogy túl tapadósnak érez esetleg.
jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

A kecskeméti meg a budapesti szót kisbetűvel írjuk, mert nem tulajdonnév.


Amúgy meg 48 kérdést kiírtál már magatokról, mi meg mindig elpofazzuk, hogy dobjatok össze ehyikőtóöknek egy országbérletet, aztan havi 19 ezer forintért annyit látjátok egymást hétköznap amennyit akarjátok, ugyanis Pest-Kecskemét még mindíg csak 1 óra vonattal.

Ja, hogy annyira már nem vagy hős szerelmes.

jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az út a munkahelyem és Kecskemét között 2óra9perc
jan. 16. 22:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Vonattal
jan. 16. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

nyugatiból 80 perc oda ez ha onnan ingáznál be pestre akkor is csak kb 4 óra utazás naponta szerintem péntek szombat vasárnap hétfő kedd ott tudod tölteni szerda csütörtök pedig otthon.


utaztam én már csak munka miatt nap 4 órát itt meg a nőd miatt mész az meg nem is megterhelő 80 perc alatt meg lehet pihenni szundítani egyett maj mikor oda érsz el tudod kapni az asszony pajtást 😉

jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a nő is mehetne néha Pestre. Ha jól emlékszem a régi kérdésekből, ő nem megy. No comment.
jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Bírd már ki ezt a fél évet, ha tényleg van konkrét tervetek és akarjátok. Én 2 éven át nyüstölődtem exemmel, aki nem is nagyon akart összeköltözni. Ti legalább akartok egymással elvileg! Fél év alatt még nem kell ennyire pánikolni.


35/F

jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Tesó te miért írsz ki mindennap kérdést? Dobd már ki :D
jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Nehogy azon legyél már kiakadva, hogy elköszönés után még elérhető. Egyrészt, a messenger híresen rosszul mutatja az elérhetőséget. Másrészt, én is elköszönés után még szoktam egy kicsit neten maradni. Még utoljára benézek ide-oda, van-e valami érdekesség, üzenet...és úgy alszok végül.
jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!