Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat szeretnék kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wundergirl201220 kérdése:

Tanácsokat szeretnék kérni, hogy hogy eljuk tul a tavkapcsolatot.3 eve vagyunk egyutt a parommal, naluk lakom (csaladi okok miatt) Szeretjuk egymast de jovore egyetemre megy. Ha egy napig nem latom mar annyi is eleg, hogy hianyozzon?

Figyelt kérdés
Az egyetemen egy csomo buli lesz es egyeb programok es felek hogy osszeismerkedik massal. Rajta kivul senki masban nem bizok es rajta kivul nagyon senkim nincs es felek hogy elveszitem. Nem annyira vagyok megelegedve magammal, tehat lehet hogy ez okozza ezt a "depressziomat"? Ertelmes valaszokat kerek?
2018. nov. 1. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Párommal közel 4 éve vagyunk távkapcsolatban, van, hogy 1-2 hétig nem látjuk egymást (suli, munka miatt). A 3 év már elég sok ahhoz, hogy kialakult a bizalom és a hűség, ha igazán szeretitek egymást, akkor nem kell félned. Igen, valószínűleg azért érzed ezt, mert magadban nem bízol, de kezdetnek az is elég, ha benne bízol. Minden jót.
2018. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :)
2018. nov. 1. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván össze fog ismerkedni másokkal, de ettől még nem fog megcsalni. Távkapcsolat csak úgy fog működni, ha megbíztok egymásban. Nekem csak az a fura ebben, hogy ő elmegy egyetemre, te meg akkor ott fogsz élni az ő szüleivel? Vagy akkor hazaköltözöl?
2018. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy ott leszek. Nagyon nincs valasztas.
2018. nov. 1. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
hát erre nincs garancia. Nem tudom, dolgozol-e, vagy mit csinálsz, de valamit kezdj azért, hogy önálló egzisztenciát alakíts ki, mert óriási bizonytalanságban vagy. Gyakorlatilag azért van lakhatásod, mert a fiú családja ezt biztosítja. Ha a fiú mást választ, akkor veled mi lesz? Tartalékolj mindenképp, és legyen egy B terved!
2018. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!