Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyúlt már le tőled nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyúlt már le tőled nagyobb összeget a barátnőd / feleséged?

Figyelt kérdés
Mondjuk szakításkor / váláskor. Vagy adtál neki kölcsön és nem adta vissza. Ha igen, mekkora összegről van szó?
jan. 17. 02:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
9 hát de..én már megjártam a birosagot végrehajtasit nagykövetséget német illetékes hatósagot is. Aztán a rendőrséget is. Szoval ne te okoskodj itt a gyk-n.
jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Laylah ***** válasza:
Anno egyetemistaként havi 70k-ból éltem, akkori exem kb. pont ennyivel húzott le 4 hónap alatt. Egy másikkal, már egyetem után, együtt éltem egy évig, ő 180k-val tartozott, amit a mai napig sem láttam viszont.
jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%
11 😅 akk más a tapasztalat...nálunk behajtották.
jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

Több tenyezős. Aki kint dolfozik adózik arra a német jogszabályok vonatkoznak. Ha a magyar bíróság meg is állapítja a gyt-t, a német hatóság simán azt mkndhatja hogy ő nem tiltja le a hivatalos fizujából, de még tartozásként se gyűlik fel. De itthon igen.

Még lesz velük egy köröm. Mert kimutatást is kérnek hogy itt évek óta összesen mennyi a tartozása. Aztán német rendőrségnél is lefuttatom a dolgot talán, de ők a német jogszabályok szerint fognak eljárni..

Vagy talán van kint is gyt állami megelelőlegezés még majd ezt ia körbejárom.

jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy ex pasim a bőrdzsekimet nem akarta visszaadni. Nem azt mondom hogy milliós tétel, de igazi bőr, úgyhogy azért nem is filléres cucc. Annyi volt a szerencsém hogy még az anyjával lakott, úgyhogy egyszer elmentem úgy hogy tudtam hogy nem lesz otthon. Az anyja pedig beengedett a lakásba hogy megkeressem. Nem tudom mit akart volna amúgy a srác egy használt női kabáttal.
jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 11:10

Ha gyűlik, és nem fizet, az itteni bíróság szerintem akár a távollétében is elítélheti, és szerintem a kiadatás ilyenkor életbe lépne, és menne a börtönbe, ha nem fizetne.

Amúgy elég bunkó a stílusod.

jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerencsére sosem történt velem olyan, hogy bárki meglopott volna, akiben megbíztam. De ha történt volna, bármilyen kicsi összegről is lett volna szó, biztos, hogy páros lábbal rúgtam volna ki, és egy életre elásta volna magát előttem. A bizalmamat örökre eljátssza az, aki átver.
jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy lányt, a pasija amikor dobta, úgy lépett le, hogy felmarkolta azt a pénzt, amit a lakásban talált, kb. 60.000-t (ez még jóval régebben volt bő egyhavi fizúnak felelt meg) A csaj meg nem tudott mit tenni, mert nem tudta bizonyítani.
jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mennyit nyúlt le? Vagy te vagy az enyves kezű?
jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!