Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyúlt már le tőled nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyúlt már le tőled nagyobb összeget a barátnőd / feleséged?

Figyelt kérdés
Mondjuk szakításkor / váláskor. Vagy adtál neki kölcsön és nem adta vissza. Ha igen, mekkora összegről van szó?
jan. 17. 02:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

Pénzt nem. Olyan volt hogy az egyik gitáromat nem akarta visszaadni mert én hülye nála hagytam, akkor addig baszogattam amíg elege nem lett belőle. Ilyenekkel jött hogy hát az egy emlék neki meg mittudomén. Ja, anyád az emlék :D

Az ilyen 100k-s tétel mondjuk.

jan. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Volt feleségem igem. Hosszú éveken át sok millióval.
jan. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Volt férj nem számít?

Kb 35 millió forint, plusz az autó, és "természetesen" nem fizet gyerektartást.

jan. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

#3!

Hogy nyúlt le ennyi pénzt?

jan. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

#3 ...és hogy nem fizet gyerektartást?

Azért a gyerektartáshoz nem kell sok dolog:

- hivatalos úton megállapítani, hogy ő az apa, ha házasságotok alatt született, akkor ez automatikusan pipa.

- bíróságra elmenni, a gyerektartást mértékét meghatározni

- feljelenteni a gyerektartás elmulasztásáért.

jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen a barátom lopott szakitásnál. Amit csak talált nálam(alberletben) keszpenzt.


Aztán a se veled se nelkuledezésben leb.sztam, visszakértem visszaadta.

jan. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

*Más pasik meg olyankkat csinalnak ha költöttek rám vagy randira hívtak hogy utána visszakéregetik apránként pl vegyek neki cigit ezt azt.

Szóval ugy kapok bármit hogy aztán folyton lehúznak vissza.

jan. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
5. Pl Ha a pali kiment mulfokdre a kulfoldi allam nem vonja le a béréből a gyt-t. Ki lehet játszani a gyt-t.
jan. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8 ez se így működik...
jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem volt, de tartozott nekem exem pénzzel és mivel én akkor még zsebpénzből éltem ami nem volt túl sok ezért nagynak számított és nem is adta meg soha hiába kértem. Egyik ismerősömmel az volt, hogy a PS-e az excsajánál maradt, ő többször visszakérte, de bekamuzta szeptemberben(!) hogy vizsgaidőszaka van és nem ér rá, szóval mindig volt valami kifogása. Majdvégül visszaadta úgy, hogy letörölte a játék mentéseit :D Amúgy ez kva vicces szerintem :D
jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!