Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Nem tudom mit tegyek? Rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 30 eves nő vagyok. Megismerkedtem egy férfival 27 eves. Karacsonykor jöttünk össze tehát friss. Vannak tervei amit pár éven belül elakar érni. Három év mulva szeretne gyereket, addig videken akar egy házat venni.

Most ugy néz ki szerintem rá stresszelt erre hogy már ennyi idős es nem tett előre lépést hogy ezeket elérje. Kiakar menni külföldre hogy ott összeszedjen pénzt és hitelel megvalósítsa a lakás vásárlást.Örülök hogy vannak tervei hiszen a tervek jók és ha megakarja valósítani az ember. De most kezdtük el együtt és lépésekben kéne előre haladni, még megismerni egymást jobban, a bizalom se alakult ki stb. De ez nem segít majd hogy ritkán fogunk találkozni.Ez az út kb. akkor jött szóba amikor elkezdtunk ismerkedni. Akkor azt mondta ha változik a magán élete parkapcsolat terén lesz valaki akkor nem megy el. Erre most úgy döntött megy. Azt érzem hogy a célja a legfontossabb nem én.



jan. 18. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed.
jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nehéz. Az én párom is 29 volt mikor eldöntötte hogy kimegy külföldre. Mikor kiment egy hónapot volt kint, és megismerkedtünk.megbeszéltük, hogy marad távkapcsolat. Havonta 1x vagy 2x hazajön. Ez volt az első randin a megbeszélés. Majd következő héten megint hazajött és ez így ment kb 8 hónapig. Nem bírta ki, hogy ne legyünk együtt. Így osztott szorzott, és mivel a hazautak, és a kinti albérlet fentartása mellett nem maradt annyira sok hogy félretegyen így hazaköltözött.
jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is engedd el.


Ha valakinek , a megismerkedés után tehát a leg izgalmasabb,leg érdekesebb időszakban , ez legyen a rangsor akkor nem sok helyet szorított a lelkében neked.


F

jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nyilván azt mondja hogy velem szeretné a jövőjét és hogy így is lehet ápolni egy kapcsolatot ha mindketten akarjuk. Szerintem egy szilárd kapcsolat kell hogy legyen ehhez ami mar x ideje tart.Felakar most gyorsítani mindent egy folyamatot.
jan. 18. 12:15
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Maga se tudja, mit akar, hagyd a csodába.

Aki külföldre akar menni, az ne ismerkedjen itt.

jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Haha! Hát ezek a tervek szépek, de alighanem csak azért avatott be, hogy komoly palinak tűnjön, akivel érdemes leállni. Te nem vagy benne ebben a tervben.
jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jan. 18. 13:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerű.

A leírtak alapján egyértelműen te is számítasz neki, de nyilván más dolgok is számítanak, amik egyébként közös érdekek, ha együtt lesztek. Nem az a lényeg, hogy szerepelsz-e a terveiben, hanem az, hogy közösek-e a tervek.

jan. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez is igaz..
jan. 19. 09:48
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
25%
30 éves nőként nem ezen a tinik uralta oldalon kellene tudakozódnod. Sőt, egyáltalán nem tudakozódnod kellene, hanem elcsavarni a fickó fejét úgy, hogy levegőt se kapjon nélküled. Mindjárt tudná, hogy mit is akar voltaképpen.
jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!