Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok, de nincs rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, de nincs rá okom. Mit tegyek ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

A barátnőm mostanában sokat lóg egy sráccal kettesben, mert a srác meglepetés szülinapi bulit szeretne szervezni a párjának, illetve el is szeretné jegyezni, a barátnő pedig nagyon jó barátságban van a srác párjával, ezért segít neki, hogy tökéletes legyen a meglepetés. Igazából az ő együtt töltött idejük nem nagyon vesz el abból, amit amúgy velem töltene, olyankor találkoznak, ami én hazautazom a szüleimhez, vagy amikor még dolgozom. Amúgy is együtt élek a barátnőmmel, ezért sokat vagyunk együtt.

Nem gondolom, hogy megcsalna, de mégis rosszul esik, hogy ennyi időt tölt kettesben egy sráccal az elmúlt három hétben. Egyáltalán nem logikus, hogy féltékeny vagyok arra a srácra, még csak azt se gondolhatom, hogy "jó, a barátnőm nem akar tőle semmit, de tuti ráhajt az a srác", évek óta párja van, ráadásul amúgy is meleg, a pasiját akarja eljegyezni.

Viszont ha tudom, hogy a barátnőm ezzel a sráccal van, akkor olyan furcsa érzésem vannak, féltékeny vagyok, de nem értem miért.


jan. 18. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

" évek óta párja van, ráadásul amúgy is meleg, a pasiját akarja eljegyezni.


Viszont ha tudom, hogy a barátnőm ezzel a sráccal van, akkor olyan furcsa érzésem vannak, féltékeny vagyok, de nem értem miért."


Pöppet beteg vagy, és birtoklási vágyad van. Azonnal menj el pszichológushoz!!

jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
logikus hidd el bármi megtörténhet better safe than sorry
jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"rosszul esik, hogy ennyi időt tölt kettesben egy sráccal az elmúlt három hétben"

Mikor lesz a szülinap, amire készülnek?

jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2 Nem gondolom, hogy beteg lennék. Az lenne a beteg, ha jeleneteket rendeznék, tiltani akarnám, stb. Nem csinálok ilyeneket. Csak kicsit rosszul érzem magam.

#4 Két hét múlva.

jan. 18. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Biszex is lehet a pasi..
jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs rá semmi okod, a srác meleg, a barátnőd pedig csak abban segít neki, hogy meglepje a párját. És téged sem hanyagol emiatt, szóval nem értem mi a gond. Akkor is féltékeny vagy, ha a barátnőivel találkozik? Ha nem, akkor csak magadban tedd helyre, hogy ez lényegében ugyanolyan és nincs mire féltékenynek lenned, hiszen semmi nincs közöttük és garantáltan nem is lesz.
jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A szexualitás nem bináris, hanem folyékony (sexual fluiditiy), viccesen (de komolyan). fogalmazva konkrétan homofób azt mondani, hogy mivel (férfiként) a férfiakat szereti, ezért nem tekinthet nőként a barátnődre.


99%, hogy nincs semmi köztük szerintem, de nem ok nélkül vagy féltékeny, sztem érzel valami ki nem mondott dolgot.

jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdező írta, hogy meleg a srác, abból indultam ki. De tegyük fel, hogy biszex. Akkor is tartós kapcsolatban van, már eljegyzést tervez és most pedig meglepetés szülinapi bulit szervez a párjának. Ezek után szerintem kijelenthetjük, hogy a saját párja érdekli és nem a kérdező barátnője. Ő csak barátként besegít a szervezésbe.
jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!