Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek alappal féltékeny, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek alappal féltékeny, ha a barátnőm a férfi lakótársával nagyon jó kapcsolatot ápol, "baráti viszonyt", s együtt járnak konditerembe?

Figyelt kérdés

Közelebbről a munkatársa a srác.A cég bérli nekik a 2 lakásból álló házat, külön-külön laknak tehát a két lakásban.

Az illető fiatalabb a barátnőmnél. Egy egyetemre jártak. Barátnőm - magától - régebb mesélt róla, hogy havernak tekinti, egyébként be is mutatott már neki nyilván, illetve mivel közös a baráti társaságuk, így a többi barátjának is.


Őszinte leszek, kicsit féltékeny vagyok, mivel láttam, hogy nézett a paromra..(lehet én beszélem be magamnak)..


Mi férne bele nektek ebbe a baráti viszonyba és úgy általában a férfi-női barátságba?


Mit tennétek a helyemben?



28/F

26/N


A munkatársa 25/26 körüli.



jan. 18. 17:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd nem ad okot neked féltékenységre (hanyagol téged, veszekedik veled, állandóan őt dicséri, hozzá hasonlít és ilyesmik) akkor megkéne benne bízni, mertha veszekedsz vele a haver miatt ő a haverhoz megy vigasztalódni és a haver nője is lehet.
jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
17%
Örulsz hogy van egy aki szóbaállt veled? Vagy minek kaparsz?
jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tenném a helyedben, hogy elmennék lakásokat nézegetni a csajommal, és kivennék én magunknak olyat, ami a csajnak tetszik.Egyéb esetben ne csodálkozz semmin.
jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat amúgy. Nyilván ez a lakhatás-megoldás ideiglenes.
jan. 18. 17:58
 5/31 anonim ***** válasza:
17%
Te vagy az én barátom, kapjad be a banánom! 🍌😛
jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
16%
#4 Az amúgy sem kapcsolat, szard le.
jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiszer taliztok?
jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

JELENLEG távkapcsolat. 2 hetente találkozunk.

Szóval amit leszűrtem a válaszokból, hogy én vagyok a túlzottan féltékeny.

jan. 18. 18:11
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Emlegeti sokszor, sokat van vele? Veled milyen? Mióta vagytok együtt és meddig lesztek külön?
jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha azon kiakadsz, hogy jóban van a szomszéddal, meg közös haveri társaságuk van, akkor ez alapján lüke vagy.


A féltékenységnek nincs semmi értelme. Mire jó hisztizni, gyanakodni? A legrosszabb, amit tehetsz, hogy azt a kevés időt, amit együtt vagytok, balhézással töltöd. Akkor száz százalék, hogy a csaj helyében dobnálak, mert elegem van belőled, hisz amúgy se rózsás a helyzet.


Nem hisztizni kell, nem féltékenykedni, hanem valamit beletenni a kapcsolatba, hogy ne hüljön ki! Ha fülig szerelmes beléd, akkor esze ágában sincs megcsalni, ha nem szerelmes akkor meg úgyis mindegy. De a szerelemért, a kapcsolatért hogy megmaradjon tenni is kell. Nem marcangolni magad, nem gyanúsítgatni a másikat, hanem valahogy egymás kedvében járni.


Tudnátok néha gyakrabban találkozni?


És ne várd el, hogy egyszer csak odaállítasz, és akkor a nyakadba boruljon, és csapot-papot otthagyva veled lesz, kesergett már itt ilyen gyerek, csak nem fogta fel, hogy munka, egyetem stb. van, és olykor még tanulni is kell.


Küldtél neki már az életben levelet (nem emailt, hanem igazit!)?

jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!