Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 22 éves vagyok, párom 38 és 2 éve vagyunk együtt (4 éve ismerjük egymást). A kérdésem pedig az lenne hogy karácsonykor be nyögte hogy már csak szeret nem szerelmes belém. Gondoskodni akar rólam és velem lenni, továbbra is rám vágyik, szóval igen…..

Nem tudok napi rendre jutni efelett hogy ez most jó vagy nem, hogy csak a szeretet van meg, a szerelem elmúlt.

Kérdeztem erről és azt mondta hogy az anyukája halála miatt senkit sem tudott annyira igazán szerelemből szeretni, neki a szerelem a gondoskodás úgymond. Tudom, hogy a szerelem egy idő után elmúlik, de kicsit vakon vagyok ebben…… szerintetek ez most jó vagy nem?

Lány vagyok amúgy.

Válaszaitokat előre is köszönöm. Legyen szép napotok!



jan. 18. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amikor nő mondta ezt utána mindig hamar vége lett a kapcsolatnak.


Számomra ez azt jelentené, hogy kezdek át csúszni a friend zónába. Mindenesetre fel készülnék az esetleges szakításra.

jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Mégis hogy lenne szerelmes? Teljesen más a 2 világ tizenévek különbséggel.
jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeret, mint embert. Elmúlt a köd. Ennyi.
jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

szeret mint a kis cukimukikáját a kis cuncimókust, meg gondoskodni... kb mintha a gyereke lennél annyi különbséggel h van szex is.


ugyanakkor érzelmileg gyerek cipőben jár, 20-36 ?? :)


Nem jósolok hosszú jövőt neki.

jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen formában nem jó. Persze, az igaz, hogy a kezdeti rózsaszín ködös szerelem elmúlik idővel, csak van mikor elmúlik és marad a megszokás meg az, hogy emberileg még szereti a másikat. Meg az, mikor nem elmúlik, hanem inkább átalakul egy mély szeretetté és kötődéssé. Amikor a másik nem csak egy lakótárs, akivel megvagytok, hanem a társad és a családod része. Remélem így érthető a különbség. Mikor az ember úgy vallja be, hogy már nem szerelmes, csak szeret, akkor az az első esetet szokta jelenteni. Valószínűleg nálatok is az a helyzet sajnos. 22 évesen komolyan egy ilyen kapcsolatban szeretnél ragadni? Én nem ajánlanám, biztosan találnál ennél jobb kapcsolatot is.
jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Elvett toled 2 evet.. tuti penzes..
jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
a szerelem 1-2 évig tart, utána elbomlik az agyban az a hormon, ami okozza. Szóval még elég sok ilyen 2 éves menet belefér, de amúgy ha tudjátok és akarjátok működtetni, nagyon sokáig tud ez igy működni. 36 évesen már esélyes, hogy kiélte magát.
jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sosem értettem. Akkor barátként szeret vagy mi :D 2 év nem sok idő mi is ennyi ideje vagyunk együtt és annyira odavagyunk egymásért mint az első hónapban. Csak sokan azt hiszik hogy a szerelem az a lángoló rózsaszín ködöt jelenti. Pedig nem. Ő csak szimplán kiszeretett belőled és nem gondolta gáznak hogy ezt el is mondja.
jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát igazából a 4 év első 2 éve azzal telt hogy barátság volt extrákkal. Akkor szerettünk egymásba, ez a szerelem kb 3 évig tartott jobban, akkor még neki is meg volt a köd vagyis éreztem hogy megvan neki. Most kicsit több a problémánk, nekem is sok van ami ki hat ránk.

Szerencsére ki élte már magát, nem áll szándékában már össze vissza menni.

Nem tudom, ezek kicsit rosszul esnek, dolgozunk ezen az egészen sokszor mondja hogy velem szeretne lenni meg velem képzeli a jövőjét csak most minden nehéz….

jan. 18. 23:27
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát. Vége lett, ki lettem rakva. Igazatok volt
jan. 19. 01:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!