Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenyetek lennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyetek lennétek a párotok exeire, ha ők egyben a párotok barátai is?

Figyelt kérdés
Az egyik azóta már kapcsolatban él, a másik (a frissebb szakítás) viszont egyedülálló és vele viszonylag sűrű a kontakt (pl. közös hobbi miatt).

dec. 18. 22:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

igen pasiként

és tudom hogy az exem új pasija féltékeny volt rám mert az ex beszélni akart velem


eddig a két elemű mintámból kettő féltékeny :D

dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de attól függ milyen egymással a viszonyuk. Ha azt látnám, hogy érzelmileg még kötődnék egymáshoz akkor nem akadályoznám őket - mennék tovább én is.
dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem lennék olyan emberrel, aki képtelen továbblépni. :)
dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
A közös hobbis kontakt az abszolút nem zavarna, ha jó a hobbi én is részt vennék benne.
dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem zavarnak az ellenkező nemű barátok, nekem is vannak, de ne legyen ex! Az kuka.

N 31

dec. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem féltékeny lennék, hanem szimplán zavarna.
dec. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Akárki bármit mond, ez zavaró.

N

dec. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer eltűrtem ilyet, megmérgezte a kapcsolatot, soha többet ilyet nem tűrök el. Nem fér bele, legyenek más barátai. Ha meg az ex fontosabb, akkor ennyi volt.
dec. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%

Ha latom, hogy nem izzik a levego koztuk, nem zavarna.


Erdekes latni, hogy mennyire elkepzelhetetlen ez egyeseknek ('barki barmit mond'..) :D


Ja, es ez nem csak elmelet, a pasim szokott talalkozni 1-2 exevel, en is az enyemmel.

dec. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Akkor nem ha azért szakítottak mert kihűlt a kapcsolat, elmúltak a romantikus érzelmek és már csak barátokként tudnak egymásra nézni. Van ilyen. Vagy beismerik, hogy csak fellángolás volt és nem szerelem és igazából inkább barátok. Ismerek ilyet. Így okés.


De nem mindenki tudja kezelni. Ha vannak határok és láon, hogy ez így nem gáz akkor nem zavar. Más esetben senkinek nem jó.

dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!