Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen költségeitekből faragto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen költségeitekből faragtok le annak érdekében, hogy fenntartsátok a tavkapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Pl kevesebbet esztek, buliztok, nem mentek étterembe, színházba stb


Mióta csináljátok ezt? Hány száz/ezer kilóméter választ el a szerelmetektől? Milyen gyakran ingáztok?



jan. 19. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rendelek olyan sokszor, nem is nagyon bulizok mostanában, nem is nagyon járok egyetemi eseményekre

Többet tanulok, hogy legyen tanulmányi ösztöndíjam, néha pedig elvállalok alkalmi munkákat az egyetemi szervezeteknél. A távolság köztünk 2000km, amikor úgy hozza időnk, akkor találkozunk, havonta, 2 havonta, változó.

jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anglia?
jan. 19. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Ha szerelmes az ember, akkor őrületes dolgokra képes.

Én nagyon belezúgtam.

Ezért, eladtam Mercedesemet, és vettem egy 35 éves öreg Ladát.

Nem iszom üdítőket, csak vizet.

Nem eszem csirkepaprikást, csak paprikás krumplit.

Nem a Westendbe vásárolok, hanem a Hádába. Nem veszek WC papírt, hanem reklám ujságokat török puhára.

A lakásban nem kapcsolok villanyt, hanem gyertyával világítok.

Fürdeni csak negyedévenként 1× fürdők.

jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem költök ruhára pl, sem felesleges kajára.

BP-Berlin táv. 2 hetente találkozó és együtt álljuk. Inkább én megyek, 1 éve lenne júliusban, de júniusban haza jön.


29N

febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!