Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszútávon a távkapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon a távkapcsolatotok hogy alakult?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem egy egyedi esettel kapcsolatban kérdeznélek titeket. Párommal 2,5 éve vagyunk együtt, távkapcsolatban élünk. -Egy helyre járunk egyetemre, ő levelezőn, én nappalin végzem az iskolát, de mindketten munka mellett. 3 település között ingázik jelenleg, mert más helyen van a lakóhely, munkahely és az iskola. Amióta az eszem tudom, nem hittem a távkapcsolatban, egészen addig míg össze nem jöttünk. Nem indultunk könnyen, de úgy gondolom, hogy sikerült egymáshoz jól alkalmazkodnunk. Így, hogy már ilyen hosszú ideje vagyunk együtt, egyre nehezebbé kezd válni az, hogy hetente, kéthetente találkozunk. Két hét már tényleg hosszú idő. Anyagiakban is sok, időben, meg mindenben. Egyelőre, legkorábban egy év múlva, vagy jövő nyáron tudnánk összeköltözni. Egyre jobban érzem, hogy nehezen bírom már a távkapcsolatot. Ő az életem értelme, együtt tervezzük a jövőt, családot stb. Mégis, nem látok kiutat, szinte végeláthatatlan ez az egy év. Sajnos, mostanság többet vitáztunk, olyan apró dolgokon, amiken nem kéne. Érdeklődnénk, akinek van hasonló tapasztalata, nálatok mi segített áthidalni? Hogy alakultak a dolgok?

A válaszokat előre is köszönöm.

25/N



2016. okt. 1. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én távkapcsolatom, és a környezetemben élők távkapcsolatai is kb 90%-ban megcsalás-szakítás párossal végződtek.


Persze, van 10%, ők szerencsések, vagy kitartóak voltak, esetleg egy idő után valamelyikük feladott dolgokat azért, hogy ne legyen tovább táv a kapcsolat.

2016. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5 éve lett vége. 3 évig tartott. A lány volt, aki feladta. Nem kellett volna neki se többet kibírnia. Ha közös az akarat akkor áldozatokkal nem lehetetlen, remélem sikerül nektek. én nem nagyon tudtam feldolgozni. F/25
2016. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítő hangot. Remélem én is, hogy rendben alakul. Nem szeretnék bizonytalan lenni.
2016. okt. 1. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!