Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy "szoktassam" le erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "szoktassam" le erről a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nagyon imádom, nagyon kedves lány, de van vele egy nagyobb problémám. Borzasztóan nagy megfelelési kényszere van, sokszor nem mondja meg, ha valamihez nincs kedve, nem volt jó valami, stb. Valamivel jobb a helyzet, mint az elején, de még mindig naggyon gyakran okoz ez problémát a szexuális életünkben.

Szerintem kéthetente egyszer mindig van kb egy olyan alkalom, hogy úgy szexeltünk, hogy ő igazából nem is kívánta, ezért nem is élvezte. De egy szót sem szól arról, hogy akkor úgy ezt most ne, meg úgy tesz, mintha élvezné. És ez akkor is előfordul, ha amúgy ő kezdeményezett. Alapvetően rendben van a szexuális életünk, ezeket a "nem akarta, de belement" alkalmakat leszámítva.

Ha feltűnik a "trükk", és "lebuktatom", akkor elszégyenlli magát, bocsánatot kér, ritkábban el is sírja magát. Azzal magyarázza ezt az egészet, hogy fél attól, hogy csalódást okoz nekem, ezért megy bele a szexbe akkor is, ha nem akarja éppen, nem mond nemet semmi újra, ha nem tetszett neki, akkor nem mondja meg, mert tart tőle, hogy ha kifejezi a nemtetszését, azt kiábrándítónak fogom találni.

Hiába mondom neki, hogy nincs semmi baj, ha valamit nem szeretne, nem fogok csalódni benne, nem lesz kiábrándító. Soha nem erőltetek rá semmit, megkérdezem, hogy oké-e, de úgy elég hiábavaló, hogy ha nem szeretné is igent mond, majd úgy tesz, mintha élvezné. Az sokkal lehangolóbb, hogy utólag tudom meg, hogy nem volt jó, és akkor is csak azért, mert koncentrálnom kell a jelekre.


jan. 19. 18:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
22%
8. 4. vagyok. De ezt csak akkor mondja a szemedbe a nő, amikor szakítana. De amíg szerelmes, lexop, mert kedvedben akar járni. Vagy lehet, hogy undorodik a tőled, de retteg, hogy az utcára teszed, mert nincs hová mennie. És inkább magára enged.
jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
11, én hagynám a szexet a szerelem miatt, de szopni nem szopnék le senkit.
jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
17%
12. "hagynám" "nem" Na ez az!
jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
13, nem értelek.
jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
12%
14. "hagynám" Ez olyan, mintha azt mondanád: "Jajjj..., muszáj? Na jó, de csak a végét, csak egy kicsit! És aztán a hétre elég a gyereknapból!"
jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát de ezt mondom. A 11-es válaszodra. Hogy a szexet el tudom tűrni, a szopást egyáltalán nem. Arra reagáltam, amit mondtál.


És ezt kérdeztem az előbb a limittel. Nem azt, hogy elege lesz-e az embernek, ha nincs szex. Az világos. Hanem hogy létezik-e az szerinted minden férfinél, amikor nem érdekli, hogy a nő csak hagyná, tűrné, nem élvezi, csak engedje már végre betenni.

jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
52%

16. "Hanem hogy létezik-e az szerinted minden férfinél, amikor nem érdekli, hogy a nő csak hagyná, tűrné, nem élvezi, csak engedje már végre betenni."


Igen. Csak mindenki máshogy kezeli. Van aki megerőszakolja a nőt, van aki elmegy prostihoz, van aki eljátssza a beleegyezőt, és úgy lép félre, van aki kirúgja a csajt. Mint a nők is!

jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Értelek. Én úgy gondoltam, hogy mindenféleképpen ráerőszakolja magát a nőre. Tehát nem ilyen vad módon, hanem a nő is hagyja, a férfi érdektelen, és mindenféleképpen megdugja a nőt.


Ezért kérdeztem csak a férfi oldalt, mert nőként nem tudok sok mindent csinálni, ha nem áll fel a páromnak. Ő nem tudná csak úgy "hagyni" magát.

jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75%
#18. Dehogynem. Arra jó a sárgarépa, csak jól hozzá kell kötni.
jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%

Nekem alacsony a libidóm. Az első kapcsolatom nagyon sokáig tartott, vele ismertem meg a szexet, ami hol jobb volt, hol kevésbé. Nagyon változó volt, az adott héten milyen arányban volt jó. Soha nem éreztünk igazán egymásra. Amíg szerettem, úgy igazán, addig nem volt gond, vágytam a szexre és megoldottam magamnak, hogy jó legyen. De, ha jött egy hullámvölgy romlott a helyzet, addig, míg már semmi kedvem nem volt a szexhez, csak elvétve. De, egy 6-8 éves kapcsolatot ilyenért dobni olyan bénán hangzik. Volt, hogy hónapokig nem volt szex a végén, mert már hagyni se volt kedvem, mert nekem nem volt jó. Részben ezért, részben mert már az egész kapcsolat olyan semmilyen volt, végül külön mentünk.

Ha újra ismerkedem majd, ezt az egészet előre fogom tisztázni. Egy életre eleget szexeltem úgy, hogy nekem nem volt jó.

Ami miatt leírtam, hogy, ha az ember nemet mond egyszer, kètszer, sokszor, abból könnyű rendszert csinálni. Sokáig én is azért nem mondtam nemet, hanem "dolgoztam" pluszba, hogy nekem is jó legyen, mert, ha "rászoksz", hogy nemet mondasz, akkor az olykor nincs kedve, hamar válik gyakorlattá az embernél. Aztán, ha neked heti 1-2 az igényed, a partner minimum naponta akarná, abból lesznek gondok, ha mindig nemet mondasz, mikor nincs kedved.

jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!