Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párhonapja raszokott h nevelge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párhonapja raszokott h nevelget ez jo vagy inkabb rossz?

Figyelt kérdés
En vagyok a nő, parom 1 eve egyutt, par honapja kapott ra hogy mint 1 gyereket nevelget, ugy erzem mellette magam mint 1 ovodas. Mivelmpar honaoja csinalja ezt nem tom ez jot vagy rosszat jelent, igy mutatja ki szeretetet vagy kezdem idegesiteni azt idomitani akar csunyan mondva?

jan. 19. 21:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Meg is büntet amikor nem írsz helyesen?

Ha igen, akkor szólj neki!

jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ hogy mivel kapcsolatban "nevelget". Biztos választ nem tudok rá írni.
jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyik félnek sem kellene ezt tennie , ha megteszi akkor olyanra akar formálni amilyen nőt akar . Ez fordítva is igaz , egy kettőre lehetsz papucs vagy egy toxikus kapcsolatban veszed észre magad.

Simán meg kell beszélni ,hogy nem tudod mire vélni és zavar.

jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hetkoznapi dologok, mer nemmoktozok fel rendesen mer hideg van kint, miert nem eszek rendesen ilyenek. Tokre mint ha a gyereke lennek ő meg az anyám, egeszbe a fura hogy csak par honapja csinalja, eddig vagy nem erdekelte vagy nem figyelt fel ra, vagy csak siman idegesito vagyok es belekot az elofaba is nem tjdom hova tenni hogy igy mutatja ki h jobban torodik velem vagy mar o is ugyerzi h 2 ik gyereke vagyok...
jan. 19. 21:46
 5/26 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem részben inkább örülnöd kellene, hogy foglalkozik veled.
jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hat de igy kell velem foglalkozni mintha a gyereke lennek? Mint hideg van miert nincs rajtam sapka sal kesztyu, miert nem reggeliztel stb, felnott vagyok tudom mit csinalok, inkabb szeressen oleljen ezzel fejezze ki szeretetet nem ugy h olyan mintha az anyam lenne...
jan. 19. 22:05
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ne beszéljen így veled. Most erre miért kell ide kérdést kiírni? Nyilvánvalóan egy felnőtt emberrel nem kellene úgy bánni, mint egy gyerekkel. Leírtad, hogy téged ez zavar, mi több kell még ennél, hogy ezt elmondd neki?
jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
19%

Inkább az apád, nem?

Az elején valószínűleg nem gondolta, hogy komoly lesz veled, de mivel maradtál próbál életképesebbé tenni.


Mennyivel idősebb nálad?

jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem állítod le és mondod el neki, hogy zavar ez a hangnem? Az kicsit tényleg gyerekes, hogy ide írsz, ahelyett, hogy kiallnal magadért.
jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
8, nem, a nőknek is van anyjuk. Szülő-gyerek kspcsolat, nem hetero pár.
jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!