Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt, hogy gúnyolód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt, hogy gúnyolódni akarok a magasságán?

Figyelt kérdés

A barátnőm sokkal alacsonyabb nálam. Ezt nem gondolom csúnyának, sőt, kifejezetten tetszik.

A barátnőmet sokszor szoktam becézni a baratnomet picúrnak, pöttömnek, törpének, kis szépségnek és hasonlóknak. Illetve néha előfordul, hogy egy-egy cuccot felrakok magasabbra poénból, ha pedig nyújtózkodva próbálja leszedni, akkor megölelgetem, megpuszilom, meg segítek neki.

Na a mai magasabbra felrakott bögre miatt megsértődött, konkrétan azt mondta, hogy rosszul esik neki, hogy folyton gúnyolódok rajta.

Pedig csak kedvességből mondom a beceneveket, és nem csak olyat mondok, ami a magasságával kapcsolatos... A magasra pakolt cuccokról meg annyit, hogy csak ürügy a random ölelésekre. Sose csinálom azt, hogy szivatom vele, csak akkor, ha utána lenis szedem neki az adott dolgot a magasabb polcról.

Nem értem miért gondolja azt, hogy ki akarom gúnyolni ezekkel.


jan. 20. 01:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%

Kicsit túlérzékeny.

Szerintem aranyos ez, de ha neki nem tetszik a legbölcsebb amit tehetsz, hogy abba hagyod.

jan. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg idegesítő, ha direkt cukkolod, és nem veszed komolyan.


Az én párom először félelemmel nézte, ahogy felmászok ide-oda, hogy elérjem a dolgokat, most már szórakoztatja, és "hobbit parkour"-nak hívja, ami sztem poén, de direkt nem nehezítené a dolgom. Nekem ez a dolgok magasra pakolása nagyon paraszt dolognak hatna.


Ez lehet meg fog lepni, de nem kell semmilyen indok, hogy megszeretgesd. Elég az, hogy szereted.

jan. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

152 cm vagyok.

Ha nekem pakolnád a bögrém direkt olyan magasra, hogy ne érjem el, meg törpéznél, rohadt hamar kerülnél lapátra.

Kibaxott idegesítő, hogy az egész rohadt világ úgy van berendezve, hogy állandóan nyújtózkodni kell, meg másoknak szólni. És nem, egyáltalán nem vicces. Például a munkahelyen is bőgtem el magam, mert túl széles az asztal, és egyszerűen nem érem el a konnektort, és mindig meg kell kérni valakit. Nekem ez nem aranyos meg nem vicces egyáltalán.

Tudod, hogy miért nem? Mert az egész kibaxott qurva életem megnehezíti, nem tehetek róla és nem tudok rajta változtatni. Gondolj bele, hogy ha valaki kövér, arról 90% ő tehet, tud is rajta változtatni, ha meg nem, akkor egyszerűen vesz XXL ruhákat. Mégis elég nagy bunkóság azzal viccelődni, hogy kövér.

A mi alacsonyságunkkal mégis úgy poénkodik mindenki, hogy jogod sincs megsértődni, miközben nem tehetsz róla és nem változtathatsz rajta, viszont minden nap megnehezíti az életed.


Szállj le a barátnődről, mielőtt betelik a pohár és kiteszi a szűröd!

jan. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
10%

"152 cm vagyok"



Otodikes koromban voltam annyi :)



39F incel

jan. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Te akármennyire is poénosnak, meg szeretgetős dolognak gondolod, azt kellene felfögnod, hogy NEKI nem az. Kajában sem tukmálod a másikba azt, amit nem szeret, csak azért, mert neked ízlik...Kicsit több empátiát tanúsíthatnál a barátnőd irányába, és legyél kevésbé önző (gyakorlatilag te marha jót szórakozol az ő kárára...), mert úgy jársz, mint amit az 5:45-ös írt...
jan. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

4


Még jó, hogy az érzelmi intelligenciád is magas.


Ja, nem.

jan. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Minden poénos, amikor mást szivatunk vele, fordítva már te sem látnád annak.
jan. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
8%
Sok alacsony embernek kisebbségi komplexusa van (csak olvasd végig a hozzászólásokat), amely a magasságából fajad. Azt hiszik, hogy ők kevesebbek, mert alacsonyak. Ez nincs így. Ha nem így gondolná a barátnőd, akkor belemenne ezekbe az aranyos játékokba.
jan. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
A becézgetés egy dolog, bár a törpe már túlzás. De az, hogy direkt magasra rakod a bögrét, az már konkrét szívatás, nálam gyorsabban megtanulnál repülni, mint hinnéd...
jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te kedves gesztusnak értékelnéd, ha a barátnőd eldugdosná a kocsikulcsod, hogy utána segíthessen megkeresni?

A becézgetésen nem szoktam fönnakadni, bár értelemszerűen kell legyen annyi belátása az embernek, hogy nem egy vélt/valós gyengeségével "becézgeti" a párját. Tehát, a kövér nőt nem husinak, a sántát nem bicebócának, azt, aki fèl, hogy butàbbnak tartják, nem okoskának stb. Aki pedig az alacsonysága miatt érzi magát rosszul, azt nem törpének. De, ezt az adott egyén esetében kell belőni. Azt, hogy nem bszok ki vele direkt, egyszerűen alapnak gondoltam eddig. Most, hála neked rájöttem, hogy végülis ez is pozitívum, nem egy teljesen alap emberi norma.

jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!