Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom igazán szeretne el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom igazán szeretne el engedne, vagy én nem szeretem őt igazán ha szabadulni akarok?

Figyelt kérdés

Sokáig jól meg voltunk, nálam évekig tartott a rózsaszín köd.

Viszont mióta az anyukáját ápolja el távolodtunk egymástól. Olyanok vagyunk mint két zombi.

Én egyre több túlórát be vállalok, meg többet találkozok haverokkal, ő meg nyilván meg van sértődve, de már teljesen be vagyok csavarodva otthon.

Az meg a másik hogy részben én tartom el őket.

Már egy éve ez megy és nekem egy szavam se volt, csak annyi hogy ne keljen folyton otthon lennem és nézni ahogy szenved. Nem bírom már, nem tudom mit csináljak.


2023. okt. 25. 05:49
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Eleve nem szokas vele lakni. Es szakápolot szoktak fogadni
2023. okt. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amíg az anyja él,nem lesz változás.Sajnos tény,de idősek,betegek ápolása tönkreteszi a kapcsolatokat.

Ezt láttam anyámnál is,aki a nagyanyámat ápolta.Nem várhatná el senki,hogy miatta,akármilyen beteg,öreg, a gyereke kapcsolata tönkremenjen és az élete is megtörjön.Azt végképpen nem,hogy egy relatíve idegen ember tartsa el őket és senyvedjen.

Itt csak a szakítás van,mint opció - a magad érdekében !

2023. okt. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!