Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg kevés egy férfinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg kevés egy férfinek?

Figyelt kérdés

Biztos velem van a baj, hogy ilyen embereket választok valamiért.

Második komoly kapcsolatomban vagyok, ahol azt kapom, hogy nem vagyok elég pedáns és mindent tönkreteszek... Valóban van, hogy ügyetlenkedek és nem mindig csillog-villog minden, de közben mindenhol próbálok egy normális szinten helytállni.

Állítólag nagyon jól főzök és tényleg, mindig van meleg ebéd és vacsora az asztalon, a reggelit is mindig én készítem el. Közben mosok, teregetek, pakolok stb. Jelenlegi párom háza óriási és nem csak szerintem (230 nm) , egyszerűen nem bírom tökéletesen rendben tartani, de azért igyekszem, mégis mindig áll a bál, hogy nincs elég nagy rend...

Azt tudni kell, hogy nincsenek nagy elvárásaim, nem kérek drága cuccokat, magamnak vásárolok leértékelve holmikat, nyaralni sem járunk, én nem is teszem ezt szóvá, mert a közös vállalkozás fontosabb (farmot vezetünk), ehhez képest az a mostani és a volt barátom exei konkrétan semmit nem csináltak, bejáró nőjük volt, luxus utazásokra vitték őket, a mostani párom az exét 1,5 milliós Dolce szettben járatta, évente cserélték a luxusautokat, 40 pár Jimmy Cho cipője volt a csajnak, közben pedig megcsalta mindenkivel, egy rántottát sem tudott megsütni, a staeket kikloffolta, a gyerekének életében nem sütött egy tortát szülinapjára, én megtettem... A volt párom exe szintén csalta, mindent kihisztizett ekszertől kezdve a nyaralásokig.

Én ezeket feleslegesnek tartom, mert szerintem egy tök okos, tanult csaj vagyok, jó, nem vagyok nagyvilági, én egy egyszerű kozegből jöttem, de szorgalmas vagyok és talpraesett, én simán lapatolom a trágyát a farmon 3 diplomával, meg kertészkedek, ások, kapálok stb. És szerintem ez egy értékes tulajdonság bennem, hogy nem érdekel a luxus és inkább az érdekel, hogy valami értékeset csináljak. Pl nem veszek drága dekorációt sem a házba, hanem kézzel szoktam készíteni dolgokat. Tényleg nagyon egyszerű, "olcsó" csaj vagyok.De azt látom, hogyha magamat nem pozicionalom feljebb, akkor a férfiak sem fognak többre tartani, hanem az leszek, akit le lehet tromfolni, pedig szerintem én nem ezt érdemlem. Nem vagyok tökéletes, de csomó értékes tulajdonságom van és bár nem vagyok olyan dekoratív, mint az exeik, de belül sokkal többet érek. A férfiaknak ezek a tulajdonságok mégsem mérvadóak?

Nektek mi a fontos egy nőben? (férfiaktól kérdezem?)


jan. 20. 11:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Olcsó csaj vagy, egyetértek. Nemcsak a ruháit leertekeltek, hanem te is leertekelted saját magad.
jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%

Te is látod: amíg külsőre hozod a szintet, addig Dolce Gabbana meg bejárónő, ha meg külsőre inkább átlagos vagy, esetleg átlag alatti, akkor örülj, hogy kifogtal egy ilyen alfahímet, és mosolyogva lapátold a trágyát, miután egyedül megcsináltál minden házimunkát.

Lehet itt tagadni a tényeket. De a gyakorlatban te is azt látod, hogy szuper anya és feleség, csinos is "a korához képest", és röhögve cserélik le egy fiatalabb, csinosabb nőre. Ennyi kell nekik, meg hogy az orrodba a is hagyd beleverni.

jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Kitana. ***** válasza:
100%
Jól látod. Minél kevesebbet vársz el, annál többet fognak tőled elvárni és leszel semmibe véve. Nem kell túlzásokba esni, de benned valószínűleg a kihasználható nyomit látják, ha szerinted nem ezt érdemled, akkor viselkedj is úgy. Mondjuk kezdésnek közölheted nyugodtan, hogy nem a bejárónője vagy, ha az exnek belefért a 40 pár Jimmy Choo, akkor talán a 230 nm-es lakást is takaríthatná valaki, akinek ez a munkája.
jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz erőn felül megfelelni?

Nem a megfelelő emberrel vagy.

jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs olyan pasi, aki a tenyerén hordoz, akkor ne legyél senkivel. Ennyi a titka. Én nem csicskulnék be egy pasinak sem.
jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy okos. Ingyen egyedül végzed a házimunkát és trágyát lapátolsz dipomával. Ha ezeket csinálod akkor le fognak nézni és meg is fognak csalni. Tedd magasabbra a lécet. Házimunka közös, és lehet igényed nyaralásr és normális ruhákra
jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Élj egyedül, ennél sokkal jobban jársz
jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Van az a mondás H amivel horgászol olyan halat fogsz. Valószínűleg az exit "megvette", téged nem. Viszont arra figyelj H Nő maradj,H ne akarj megfelelni csak a kiegyensúlyozott mérleg határáig.

Nem kell mindig főzni, takarítani, mosni, magadra is adj időt, S kettőtökre is.

jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Én amúgy nem hagyom magamat, az exet ott hagytam és most is szembeszállok, ha igazságtalanság ér, de amúgy csak nyugalomra vágyok, nem kell nekem "jutalom", csak ne legyek már állandóan nyomasztva.

Szerintem nem vagyok nyomi, főleg a személyiségem miatt, a mostani párom exe pl menekül a közelemből családi eseményen, mert hiába a Dolce, nem egy vonzó karakter, mivel nincs a helyén, nem onazonos, csak próbál az lenni. Én meg lehet, hogy trágyát lapatolok, de tudom, hogy abból lesz a jó komposzt, ami manapság aranyárban van és ami nélkül nincs jó termés egy biokerteszetven. Nekem ez érték, hiszek abban, amit csinálok és mosolygok azokon, akik ezt lenezik, miközben vagy a lidlis zöldséget tudják csak kifizetni, amit ki tudja mivel perneteztek, vagy négyszeres áron veszik a bio piacon, ami nekem karnyujtásnyira van. Nekem megéri ez az életforma az egészséges testi-lelki békéért és emiatt vagyok hiteles.

De úgy fest, hogy ez nem preferencia a férfiak számára. Legalábbis azoknak nem, akikkel én összeakadtam.

Szóval jobb lezárnom ezt a kapcsolatot is, mert itt az igények nem találkoznak. A vicc az, hogy az elején meg pont ezek miatt tetszettem meg neki állítólag...

jan. 20. 12:18
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért veszel mindent egyedül a nyakadba?

Te is dolgozol, nem?

És jól látod. Magadat "árazod be", és olyan férfiakkal voltál/vagy, akik ezt az árat próbálják annyira levinni, amennyire csak tudják.

jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!