Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg kevés egy férfinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg kevés egy férfinek?

Figyelt kérdés

Biztos velem van a baj, hogy ilyen embereket választok valamiért.

Második komoly kapcsolatomban vagyok, ahol azt kapom, hogy nem vagyok elég pedáns és mindent tönkreteszek... Valóban van, hogy ügyetlenkedek és nem mindig csillog-villog minden, de közben mindenhol próbálok egy normális szinten helytállni.

Állítólag nagyon jól főzök és tényleg, mindig van meleg ebéd és vacsora az asztalon, a reggelit is mindig én készítem el. Közben mosok, teregetek, pakolok stb. Jelenlegi párom háza óriási és nem csak szerintem (230 nm) , egyszerűen nem bírom tökéletesen rendben tartani, de azért igyekszem, mégis mindig áll a bál, hogy nincs elég nagy rend...

Azt tudni kell, hogy nincsenek nagy elvárásaim, nem kérek drága cuccokat, magamnak vásárolok leértékelve holmikat, nyaralni sem járunk, én nem is teszem ezt szóvá, mert a közös vállalkozás fontosabb (farmot vezetünk), ehhez képest az a mostani és a volt barátom exei konkrétan semmit nem csináltak, bejáró nőjük volt, luxus utazásokra vitték őket, a mostani párom az exét 1,5 milliós Dolce szettben járatta, évente cserélték a luxusautokat, 40 pár Jimmy Cho cipője volt a csajnak, közben pedig megcsalta mindenkivel, egy rántottát sem tudott megsütni, a staeket kikloffolta, a gyerekének életében nem sütött egy tortát szülinapjára, én megtettem... A volt párom exe szintén csalta, mindent kihisztizett ekszertől kezdve a nyaralásokig.

Én ezeket feleslegesnek tartom, mert szerintem egy tök okos, tanult csaj vagyok, jó, nem vagyok nagyvilági, én egy egyszerű kozegből jöttem, de szorgalmas vagyok és talpraesett, én simán lapatolom a trágyát a farmon 3 diplomával, meg kertészkedek, ások, kapálok stb. És szerintem ez egy értékes tulajdonság bennem, hogy nem érdekel a luxus és inkább az érdekel, hogy valami értékeset csináljak. Pl nem veszek drága dekorációt sem a házba, hanem kézzel szoktam készíteni dolgokat. Tényleg nagyon egyszerű, "olcsó" csaj vagyok.De azt látom, hogyha magamat nem pozicionalom feljebb, akkor a férfiak sem fognak többre tartani, hanem az leszek, akit le lehet tromfolni, pedig szerintem én nem ezt érdemlem. Nem vagyok tökéletes, de csomó értékes tulajdonságom van és bár nem vagyok olyan dekoratív, mint az exeik, de belül sokkal többet érek. A férfiaknak ezek a tulajdonságok mégsem mérvadóak?

Nektek mi a fontos egy nőben? (férfiaktól kérdezem?)


jan. 20. 11:49
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
67%
Te egy fő nyeremény vagy! Ha én találnék ilyen csajt aki magától fel mos és néha be rakja a mosógép az én ruháimat is egy állom lenne. Pedig nálam csak egy 31 nm kis lakásról van szó xd. Fel se merném hozni hogy takarítson vagy mosson amikor ingyen lehetne az én lakásomban. Mert talán ki dob ha mondjuk én takarítom a wc - t ő meg mosogat. Te egy jó parti vagy nem ismered véletlenül a városi kiadásodat? Mert szívesen össze jönnének egy ilyen korrektek nővel! Te meg ne tűrd el hogy beléd rug!
jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem társ, nem jó üzlettárs. Akkor mi a jó benne?
jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Kitana. ***** válasza:
100%
Még mindig úgy gondolom, te túl sok mindent akarsz csinálni azért, hogy veregethesd a saját vállad, hogy te nem olyan vagy, mint más “értéktelen” nők. Lehet magyarázni, hogy de te szeretsz főzni, neked nem kellenek drága holmik, de ez akkor is úgy jön le, hogy neked nincs semmi elvárásod és kész, a másik kb egy alkalmazottat lát benned aki csak robotol egész nap. Most ez, hogy anyagilag nagyjából ugyanannyit tesztek az együttélésbe, csak te rezsit fizetsz, ő kaját, egy tök alap dolog, ettől ő rohadtul nem lesz jobb fej :D Nem hiszem, hogy ezen a kapcsolaton tudsz változtatni, ha már beszéltetek róla többször is, ha esetleg úgy alakul, hogy lesz másik, akkor ne azzal kezdd, hogy felül akarsz teljesíteni bárkit is.
jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
92%
A tulajdonságok, amikre büszke vagy jó emberré tesznek, de nem kívánatos nővé. A férfiaknak meg nő kell párkapcsolatra, nem egy "jómunkásember".
jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
#24 Ezt jól megfogalmaztad, a baj az, hogy én ilyen vagyok, én nem szeretem festegetni a körmömet, meg a pasi pénzét költeni. Szóval, ha valakinek így is kellek, akkor jó, ha nem, akkor meg tényleg inkább egyedül.
jan. 20. 13:21
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
De milyen a pasi milyen pénzét költögetni? Közös a vállalkozás és rengeteget dolgozol benne.
jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Leclerc ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik neki a rendetlenség, akkor takarítson ő is!

Te meg ne vedd be hogy még cselédnek is rossz vagy, egy lusta, bunkó, farok a párod, nem te vagy a rossz, hanem ő!

Szakítani kéne!

jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
#27 Erre mindig azzal érvel, hogy amíg én nem éltem itt, addig minden rendben volt...
jan. 20. 14:40
 29/37 Leclerc ***** válasza:
100%
28. Kérdezd meg hogy ez kit érdekel? Az ő dolga is a takarítás, nem csak a nőé pont.
jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Arra emlékeztetsz, mikor tiniként azt hittem, ha utálok mindent, ami nőies, akkor senki nem fog hülye picsának nézni.
jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!